Santander Bank Polska

Logo Santander Bank Polska
+ Dodaj opinię

Poznań
Santander Bank Polska Czy to Twoja firma?
Finanse / Bankowość, Internet / IT / Nowe Technologie, Obsługa Klienta / Call Center

Santander, czyli bank, jaki chcesz. Naszym celem jest zostać najbardziej innowacyjnym i najlepszym dla Klienta bankiem w Polsce. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, która świadczy usługi bankowe dla osób indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.

Rozmowy kwalifikacyjne w Santander Bank Polska

(6)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

6 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: doradca klienta indywidualnego

Rekrutacja odbyła się:marzec 2018, Wrocław

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Cała rekrutacja do Banku Zachodniego to były dwa etapy. Najpierw rozmowa z rekruterami i dyrektorką oddziału, a jakiś czas później zaproszenie na drugą rozmowę, tym razem z managerem. Każda z tych rozmów trwała tak jakoś 40 min, więc nie były to trzy pytania na krzyż. Ale na szczęście za każdym razem osoby rekrutujące były miłe i miały profesjonalne podejście i traktowały mnie z szacunkiem. Nie było żadnych nieprzyjemnych sytuacji. A pytania były też konkretne i na temat. Dotyczyły oczywiście mojego doświadczenia, tego jak radzę sobie z klientami, jak rozwiązuje trudne sytuacje i w ogóle dlaczego chcę pracować właśnie dla nich. I była jedna scenka sprzedażowa, ale byłam na to przygotowana, bo to chyba norma w rozmowie o pracę na takie stanowisko. Generalnie byłam zadowolona, bo wszystko przebiegło po mojej myśli.

Rozwiń
Data dodania: 12.06.2018

Aplikowałeś na: Osobisty doradca klienta

Rekrutacja odbyła się:styczeń 2017, Katowice

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Rozmowa obejmowała zarówno rzeczy z doświadczenia jak i z wiedzy na przykład na temat produktów bankowych jakie można zaproponować dla klienta indywidualnego. Z doświadczenia to chodziło o to co robiłam w innej pracy. Inne rzeczy to wykształcenie, znajomość metod sprzedaży i np. oczekiwania jakie mam do pracy w BZWBK. Taka rozmowa jak ta mnie niczym nie zdziwiła i była bardzo schematyczna. Nie mówię, że mi się to nie podobało albo było złe, ale fajerwerków nie ma się co spodziewać. Tak w całości pozytywnie to znaczy OK.

Rozwiń
Data dodania: 11.01.2017

Aplikowałeś na: Młodszy Doradca Klienta (CC)

Rekrutacja odbyła się:październik 2016, Poznań

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Po aplikacji wydaje mi się, że dosyć szybko się odezwali. Ten pierwszy kontakt był właśnie telefoniczny i był jakby wstępem do dalszej rekrutacji. Bo miałam odpowiedzieć na pytania czy: dalej szukam pracy, mogę pracować na różne godziny i czasem w weekendy, lubię gadać przez telefon i jakie mam doświadczenie. Tak mniej więcej, bo rozmowa nie trwała zbyt długo. Dłuższa była dopiero ta przeprowadzana w biurze. To tam już mogłam się rozgadać co robiłam, co chcę robić, że lubię rozmawiać, tłumaczyć i nie przeszkadza mi kontakt nawet z denerwującymi klientami tak jak i praca na zmiany. I że radzę sobie z angielskim, bo jeszcze to się pojawiło. Powodów do stresu dla mnie brak :)

Rozwiń
Data dodania: 14.10.2016

Aplikowałeś na: Doradca Biznesowy

Rekrutacja odbyła się:sierpień 2016, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Na początek rozmowa telefoniczna a po niej spotkanie na miejscu. Full profesjonalizm, normalne podejście, szybkie odpowiedzi. Pytania: doświadczenie w bankowości, w sprzedaży i w pracy z klientami, znajomość rynku finansowego, wiedza podstawowa o finansach i analizie finansowej, oczekiwania finansowe, okres wypowiedzenia z obecnego stanowiska, powód do zmiany pracy Na koniec po zakończeniu rekrutacji informacja zwrotna z czym się pierwszy raz spotkałem.

Rozwiń
Data dodania: 07.09.2016

Aplikowałeś na: Młodszy doradca klienta w CC

Rekrutacja odbyła się:lipiec 2016, Poznań

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Przy rekrutacji do BZ WBK przeprowadzali 2 rozmowy. Jedna była przez telefon i dopiero 2 w firmie. Poczytałam sobie w necie co piszą o rekrutacji do tej firmy. Pisali głównie, że jest ok i nie ma się co stresować. To się nie stresowałam :) Tzn na rozmowę telefoniczną w ogóle nie byłam przygotowana. Ale przy rozmowie telefonicznej to jest inaczej niż na żywo. Pytali czy dalej szukam pracy czy nie przeszkadza mi praca na zmiany i ile chce zarabiać. Na rozmowie w firmie dodatkowo dopytali czy lubię rozmawiać przez telefon czemu chcę pracować na takim stanowisku i czy znam angielski.

Rozwiń
Data dodania: 20.07.2016

Aplikowałeś na: Praktykant

Rekrutacja odbyła się:lipiec 2013, Katowice

PRAKTYKA STAZ
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Miesiąc po złożeniu podania o praktyki Dyrektor Oddziału zadzwonił z propozycją praktyk. Musiałam jednak odbyć rozmowę kwalifikacyjną z pracownikiem HR. Rozmowa odbyła się w innym mieście. Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadziła ze mną Pani z HR, odbyło się to w jej biurze. Rozmowa trwała około godziny, co mnie zdziwiło, gdyż nie miałam konkurencji w ubieganiu się o te praktyki (złożyłam podanie dobrowolnie, nie w odpowiedzi na ogłoszenie). Muszę przyznać, że stresowałam się na początku, ale z czasem stres znikał i coraz swobodniej odpowiadałam na zadawane przez Panią pytania. Pytania były bardzo szczegółowe, dotyczyły moich studiów, planów związanych z pracą w banku, powodów złożenia podania o praktykę, a także moich cech itp. Odpowiadając na pytania byłam szczera - mówiłam o tym, czego się obawiam, a także szczerze mówiłam o swoich słabszych stronach. Myślę, że zostało to docenione. Na koniec Pani powiedziała, że będzie rekomendować moją kandydaturę na praktykanta. Przyznam, że mimo bardzo fachowo przeprowadzonej rozmowy, zadawania wnikliwych pytań, Pani okazała się bardzo sympatyczną osobą, udzieliła mi parę cennych rad na przyszłość, wspomniała o wcześniejszych rozmowach, które nie były udane. Moje rady: nie przedstawiać swojej "listy życzeń", nie mówić że nie chciałoby się wykonywać jakichś zadań (to tylko praktyki...), szczerze mówić o swoich celach i planach, a także osobie samym.

Rozwiń
Data dodania: 23.10.2015