Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Sage

Nowe technologie / IT, Sprzedaż, Księgowość / Audyt / Podatki

O Sage

Sage to wiodący producent rozwiązań informatycznych w chmurze. Jest jednym z najważniejszych dostawców oprogramowania służącego do zarządzania przedsiębiorstwem, którego oferta skierowana jest do małych i średnich firm. Na rynku działa już od ponad 20 lat, ułatwiając swoim klientom prowadzenie działalności gospodarczej.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo przyjazna dla pracownika

Anonimowo
W Sage cenię sobie super atmosferę i podejście do pracownika. Mamy możliwość pracy przez 1 dzień w tygodniu z domu. Wynagrodzenie jest bardzo korzystne, nie mogę narzekać. Firma oferuje też sporo benefitów. Sporo się dzieje w tej pracy i z pewnością trzeba to lubić. Jak ktoś szuka spokojnego etatu i lubi ciągle robić to samo, to raczej mu odradzę. Ale jeśli dla kogoś dużo różnych obowiązków to jego środowisko naturalne, to myślę, że w tej pracy będzie szczęśliwy. Ze swojej strony polecam, bo jestem zadowolony!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Pracownik Działu Telemarketingu (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 12.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moje spotkanie dotyczyło stanowiska pracownika w dziale telemarketingu. Praca miała być tymczasowa z tego pewnie powodu nie komplikowali rekrutacji bardziej niż było potrzeba. Skupili się na rozmowie żeby wszystko załatwić za jednym razem. Żebym ja się dowiedziała co powinnam wiedzieć i żeby ludzie tam z firmy się zapytali o co potrzebują. Nie pytali mnie bardzo dużo np. : czy lubię rozmawiać przez telefon, mam w tym zakresie doświadczenie, lubię tak pracować, znam pakiet office, jestem dyspozycyjna w tych godzinach i odpowiada mi ta stawka. Rozmowa trwała krótko ale była bardzo porządna.