Sage

Nowe technologie / IT, Sprzedaż, Księgowość / Audyt / Podatki

O Sage

Sage to wiodący producent rozwiązań informatycznych w chmurze. Jest jednym z najważniejszych dostawców oprogramowania służącego do zarządzania przedsiębiorstwem, którego oferta skierowana jest do małych i średnich firm. Na rynku działa już od ponad 20 lat, ułatwiając swoim klientom prowadzenie działalności gospodarczej.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Straszny tu chaos

anonimowo
Praca sama w sobie jest ciekawa, ale firma ogólnie jest bardzo chaotycznie prowadzona. Brakuje jakiejś spójnej koncepcji sprzedaży, miałem wrażenie, że nikt do końca nie wie, co sie tu dzieje. I nie jest to wina szeregowych pracowników, tylko zarządu. Bo jeśli chodzi o szeregowych pracowników to bardzo fajni ludzie, ambitni i pracowici, oni tak naprawdę tworzą firmę, tylko ktoś, kto nimi zarządza nie jest do końca kompetentny w tym zakresie, przez co marnuje potencjał firmy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Działu Telemarketingu (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Moje spotkanie dotyczyło stanowiska pracownika w dziale telemarketingu. Praca miała być tymczasowa z tego pewnie powodu nie komplikowali rekrutacji bardziej niż było potrzeba. Skupili się na rozmowie żeby wszystko załatwić za jednym razem. Żebym ja się dowiedziała co powinnam wiedzieć i żeby ludzie tam z firmy się zapytali o co potrzebują. Nie pytali mnie bardzo dużo np. : czy lubię rozmawiać przez telefon, mam w tym zakresie doświadczenie, lubię tak pracować, znam pakiet office, jestem dyspozycyjna w tych godzinach i odpowiada mi ta stawka. Rozmowa trwała krótko ale była bardzo porządna.