Rhenus Data Office Polska

Sprzedaż

O Rhenus Data Office Polska

Rhenus Data Office Polska specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dokumentów fizycznych i elektronicznych, zapewniając w ten sposób obsługę pełnego cyklu życia dokumentu. Nasze działania koncentrujemy na usługach takich jak: kancelaria pocztowa, - skanowanie i indeksacja dokumentów, przechowywanie i archiwizacja dokumentów, przechowywanie i archiwizacja cyfrowych nośników informacji, niszczenie dokumentów i innych nośników informacji. Od 2001 roku Rhenus Data Office świadczy swoje usługi klientom na terenie całej Polski, oferując najwyższy standard obsługi oraz zindywidualizowane rozwiązania maksymalnie dostosowanie do potrzeb klientów. Dzięki przejrzystości prowadzonych działań, jakości oferowanych usług oraz otwartości na oczekiwania klientów, Rhenus Data Office stał się chętnie wybieranym dostawcą usług zarządzania dokumentami i informacjami. Do grona naszych wieloletnich klientów zaliczają się największe polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa, jak również instytucje administracji rządowej i samorządowej, a także szereg średnich i małych firm. Dla zapewnienia jakości obsługi oraz spełnienia wymogów stawianych przez klientów, Rhenus Data Office posiada certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa informacji ISO 27001 oraz zarządzania jakością ISO 9001, a swoje działania w obszarze niszczenia dokumentów i nośników informacji opiera na normie branżowej DIN 66399.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

To były dobre 2 lata

Anonimowo
Pracę w Rhenus wspominam bardzo dobrze, spędziłem w ich archiwum ponad 2 lata. Nie można z pewnością przyczepić się do atmosfery w pracy, to wypadało świetnie. Firma daje też spore możliwości rozwoju, ambitnym i pracowitym nie blokuje się awansu. Wynagrodzenie jak na moje stanowisko miałem satysfakcjonujące. Wypłata zawsze była w terminie. Godziny pracy bardzo mi odpowiadały. Z rzeczy które wspominam gorzej to na pewno uciążliwy dojazd (to zaważyło o moim odejściu z tej pracy) i czasami korporacyjność. Gdyby nie to, tej firmie byłoby blisko do mojej pracy marzeń.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. Sprzedaży (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: NadarzynTermin rozmowy: 11.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja skupiła się na kompetentnej moim zdaniem rozmowie kwalifikacyjnej. Konkretne pytania jakie pamiętam dotyczyły doświadczenia sprzedażowego szczególnie, że miałam doświadczenie w sprzedaży przez telefon. Mojej chęci do nauki produktów, przyzwyczajenia do jeżdżenia samochodem, motywacji do pracy czy też chęci i umiejętności pozyskiwania nowych klientów dla firmy. Nic mnie osobiście nie zdziwiło w przebiegu tej rekrutacji. Inna sprawa, że ja zawsze czytam tak dużo jak się da zanim pójdę na rozmowę, dlatego od początku wiedziałam, że prawdopodobnie nie będą mnie "testować".