Performance Media

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Performance Media

Skuteczność
Performance Media jest najczęściej nagradzaną agencją SEM. Dotychczas już 9 kampanii Performance Media zostało wyróżnionych prestiżowymi branżowymi nagrodami. Między innymi Performance Media zdobyła nagrodę Mixx Awards za kompleksowy projekt SEO dla serwisów grupy Murator oraz nagrodę Golden Arrow dla serwisu wiadomomosci.gazeta.pl za przeprowadzenie zaawansowanej technologicznie kampanii wizerunkowej w wyszukiwarce Google.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Taka sobie firma

2016-10-28
anonimowo
Pamiętam, że jak przyszłam na rozmowę kwalifikacyjną i zobaczyłam jak wygląda to ich biuro to nie byłam w 100% przekonana, że to dobry pomysł.

Potem nie miałam za dużo propozycji pracy to poszłam do Performance. Nie pracowałam długo, ale niektóre rzeczy widać od razu. Firma jest średnia

To wszystko jest niby zorganizowane ludzi nie ma tak dużo a czasami i tak jest chaos. Ludzie byli fajni tylko sami ludzie to nie wszystko. Na plus te godziny pracy, ale na minus ważniejsza rzecz - wynagrodzenia. Nie ma co liczyć na większe pieniądze za jakiś czas.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Copywriter (Praca)

2016-05-09
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Prezentacja
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz