Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Performance Media

Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O Performance Media

Skuteczność
Performance Media jest najczęściej nagradzaną agencją SEM. Dotychczas już 9 kampanii Performance Media zostało wyróżnionych prestiżowymi branżowymi nagrodami. Między innymi Performance Media zdobyła nagrodę Mixx Awards za kompleksowy projekt SEO dla serwisów grupy Murator oraz nagrodę Golden Arrow dla serwisu wiadomomosci.gazeta.pl za przeprowadzenie zaawansowanej technologicznie kampanii wizerunkowej w wyszukiwarce Google.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Taka sobie firma

anonimowo
Pamiętam, że jak przyszłam na rozmowę kwalifikacyjną i zobaczyłam jak wygląda to ich biuro to nie byłam w 100% przekonana, że to dobry pomysł.

Potem nie miałam za dużo propozycji pracy to poszłam do Performance. Nie pracowałam długo, ale niektóre rzeczy widać od razu. Firma jest średnia

To wszystko jest niby zorganizowane ludzi nie ma tak dużo a czasami i tak jest chaos. Ludzie byli fajni tylko sami ludzie to nie wszystko. Na plus te godziny pracy, ale na minus ważniejsza rzecz - wynagrodzenia. Nie ma co liczyć na większe pieniądze za jakiś czas.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Copywriter (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Prezentacja
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Wiedza o Firmie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja do Performance Media to wiadomo, najpierw wysłanie CV. Następnie spotkanie u nich w firmie (swoją drogą uwaga, można tam łatwo pobłądzić). Spotkanie prowadziła dziewczyna z HR całkiem sympatyczna zresztą. Pytała mnie o moje doświadczenie, jak sobie wyobrażam pracę na tym stanowisku, ile chciałabym zarobić, jaki mam okres wypowiedzenia, co wiem o ich firmie, dlaczego się zdecydowałam do nich aplikować itp.

Sama sporo opowiadała i o wszystkich działach w firmie, i o potencjalnych zadaniach dla mnie, o swoich klientach itp. Pod koniec rozmowy dowiedziałam się, że dostanę zadanie do zrobienia w domu, które będzie przypominało to, co miałabym robić w firmie na co dzień. A później miało być jeszcze jedno spotkanie z szefem działu i znowu z kimś z HR. Niestety do tego już nie doszło.