Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Oriflame

Sprzedaż, Szkolenia / Edukacja

O Oriflame

Oriflame to międzynarodowa firma zajmująca się głównie produkcją oraz dystrybucją kosmetyków. Oriflame wykorzystuje sprzedaż bezpośrednią prowadzoną przez sieć konsultantek. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1967 roku w Szwecji przez dwóch braci, a obecnie działa w 65 krajach świata. Sama nazwa Oriflame pochodzi od łacińskiego Aurea Flamma, czyli złoty płomień i miała się wiązać z planowaną strategią działania.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Miłe, dodatkowe zajęcie

konsultantka
Myślę, że praca w Oriflame w charakterze konsultantki to takie typowe zajęcie dorywcze, jakiś czas można popracować, coś dorobić i tyle. Generalnie wspominam to przyjemnie, bo to były głównie takie rozmowy o kosmetykach. To znaczy jak ktoś nie lubi sprzedaży to na pewno mu się nie spodoba, bo jednak trzeba była zachwalać i zachęcać, żeby cokolwiek zarobić. Kokosów z tego nie było, ale zawsze jakieś dodatkowe pieniądze wpadły, a do tego miałam dużą dawkę niezależności. Myślę jednak, że dzisiaj stanowisko konsultantki w takiej firmie powoli przestaje spełniać swoje zadanie, bo większość ludzi woli iść po prostu do drogerii niż zamawiać z katalogu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa o pracę w Oriflame nie wyróżniała się specjalnie od reszty, na jakich byłem, ale muszę tu napisać o szacunku do kandydata i całkiem przyjaznej atmosferze, która mnie tam spotkała. Pytano mnie o doświadczenie zawodowe, poprzednie stanowiska, wykształcenie, znajomość języków, umiejętności i o to, jaka jest moja wymarzona praca.
Poziom trudności raczej niewymagający, ale atmosfera na piątkę! Na odpowiedź od firmy nie musiałem długo czekać, bardzo to doceniam, bo lubię wiedzieć, na czym stoję.
Wszystko pozytywnie!