Atlanta Poland

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Atlanta Poland

Atlanta Poland S.A. zajmuje się importem i sprzedażą bakalii. Firma została założona w 1990 roku - obecnie jest największym polskim przedsiębiorcą działającym w swojej branży. Główna siedziba Atlanty znajduje się w Gdańsku.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Taka ogólnie ok

Key Account
Praca najogólniej mówiąc ok dająca szansę na rozwój chociaż niezbyt na awans. Da się dobrze zarabiać i być zadowolonym z tego co daje firma. W tym momencie kiedy byłem zatrudniony panowała tam bardzo przyjazna atmosfera.

Ludzie nie chodzili i nie narzekali jak im źle na szczęście. W poprzedniej pracy tak miałem i to była tragedia. Co tu jeszcze było fajne hm.. elastyczne godziny pracy nikt nikomu nie narzuca godzin. Przy takim zawodzie może się okazać, że komuś nie pasuje to, że często jest poza domem. Mi to tam nie przeszkadzało, ale wtedy nie miałem zobowiązań.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Brygadzista (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Miałem tam rozmowę przez telefon i na miejscu nie wiem po co aż 2. W sumie nie trzeba mieć super umiejętności na takie stanowisko. Trzeba umieć kierować ludźmi a tego to się da nauczyć tylko w praktyce. Tak mi się wydaje

Zapytali czy mogę pracować na zmiany ale ja tak pracowałem do tej pory to chyba jasne. Kiedy mogę zacząć i czy mam książeczkę sanepidowską ważną. Od kiedy pracowałem jako brygadzista i ile osób miałem pod sobą. Ile chce zarobić i czy chce się szkolić.

Powiedzieli że oddzwonią jak kogoś wybiorą. Było sympatycznie i miło