Delecta

Przemysł / Produkcja

O Delecta

Delecta SA to jedna z większych firm spożywczych należąca do Grupy Bakalland SA od 2015 roku. Firma ma w swojej ofercie takie produkty jak: dania gotowe, zupy, desery, ciasta gotowe, ciasta do samodzielnego przygotowania, dodatki do ciast, przyprawy oraz kawa zbożowa.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca ok

Przedstawiciel Handlowy
Jeżeli się zaczyna pracować jako przedstawiciel handlowy to ok

plusy wtedy to np.: atmosfera pracy w takiej firmie, samo to, że firma jest duża i znana, godziny pracy i doświadczenie zbierane do CV, prowadzone szkolenia, rozwój w pracy, dawana samodzielność

za minusy pewnie można uznać: przeciętne wynagrodzenia, małe możliwości awansowania albo stres, bo jak się zaczyna pracę to można się stresować
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Kluczowych (Praca)

Branża: FMCGMiejsce: OlsztynTermin rozmowy: 4.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na przedstawiciela do Bakallandu/Delecty (już w końcu nie wiem kto do mnie oddzwaniał, bo oni ponoć są jakoś połączeni) były dwie rozmowy. Pierwsza z osobą z HR a druga znowu z tą samą osobą plus z przyszłym szefem. Obie uznaje za dobrze przeprowadzone i sympatyczne.

Nie zapamiętałam wszystkich pytań, bo to się nie da, ale parę pamiętam. Np. Czemu wybrałam tą firmę? Czy mam prawo jazdy i bez problemu poruszam się autem? Czy znam rynek tu w okolicy? Czy pracowałam wcześniej na takim albo podobnym stanowisku? Dlaczego uważam, że to ja się nadaję? Czego oczekuję po tej pracy? Jakie mam cele w życiu? Może się to komuś przyda jak też szuka pracy w tej firmie.