Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

INGLOT

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Zakupy

O INGLOT

INGLOT zajmuje się produkcją kosmetyków kolorowych - to polska firma, której główna siedziba znajduje się w Przemyślu. Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat osiemdziesiątych, a obecnie posiada ponad 600 salonów firmowych w 80 krajach na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna praca

anonimowo
Mnie się podobało. Interesuję się kosmetykami i chciałabym się rozwijać w kierunku wizażu, więc praca w Inglocie była moim zdaniem dobrym startem, jeśli chodzi o branżę kosmetyczną. Sporo się tam nauczyłam, bo organizowali różne szkolenia. To było dla mnie wtedy najważniejsze, żeby właśnie rozwijać swoje umiejętności. A poza tym dało się tam całkiem nieźle zarobić, więc tym lepiej. Miałam też oczywiście elastyczne godziny pracy, co było dla mnie udogodnieniem. Z wad no to jednak możliwości awansu tam nie było zbyt dużych. I z klientkami bywało różnie, ale to wiadomo – trafiają się różne osoby i to już nie jest wina firmy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Przy sprzedaży przeważnie kończy się na jednej rozmowie. W Inglocie nie było inaczej tylko dodatkowo proszą o wypowiedź po angielsku. Z takich ciekawszych rzeczy poza pytaniami o doświadczenie, dyspozycyjność czy ile chce się zarabiać to pytają o zainteresowania. Na przykład jakbym dobrała podkład klientce, jaki makijaż bym wybrała na wieczór dla osoby o jasnej karnacji, blondynki, która idzie w fioletowej sukni. Wszystko jakby opisują, wystarczy powiedzieć co by się zaproponowało. Moim zdaniem to fajne, bo jak ktoś nie ma wyczucia kolorystycznego to się nie nadaje do takiej pracy :)