INGLOT

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Zakupy

O INGLOT

INGLOT zajmuje się produkcją kosmetyków kolorowych - to polska firma, której główna siedziba znajduje się w Przemyślu. Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat osiemdziesiątych, a obecnie posiada ponad 600 salonów firmowych w 80 krajach na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Mi baaaaardzo pasowała ta branża

2016-09-04
sprzedawca
Należę do tego typu kobiet, że sobie nie wyobrażam życia bez makijażu i tym samym bez kosmetyków. Ta branża to była moja wymarzona praca, bo co może być lepszego od spędzania całego dnia na rozmowach o kosmetykach, doradzaniu klientkom, rozwoju swoich umiejętności związanych z wizażem i makijażem. Dla mnie nie ma nic lepszego :)

Ja byłam zatrudniona na niepełnym etacie i bardzo mi to pasowało tak jak elastyczne godziny. To że musiałam przyjść do pracy w sobotę czy niedzielę to nie był problem nie mam takich zobowiązań żeby nie móc pracować zgodnie z grafikiem. Szczególnie jak praca taka fajna :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2016-08-24
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Przy sprzedaży przeważnie kończy się na jednej rozmowie. W Inglocie nie było inaczej tylko dodatkowo proszą o wypowiedź po angielsku. Z takich ciekawszych rzeczy poza pytaniami o doświadczenie, dyspozycyjność czy ile chce się zarabiać to pytają o zainteresowania. Na przykład jakbym dobrała podkład klientce, jaki makijaż bym wybrała na wieczór dla osoby o jasnej karnacji, blondynki, która idzie w fioletowej sukni. Wszystko jakby opisują, wystarczy powiedzieć co by się zaproponowało. Moim zdaniem to fajne, bo jak ktoś nie ma wyczucia kolorystycznego to się nie nadaje do takiej pracy :)

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz