Nexio Management

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Nexio Management

Nexio Management rozpoczęła swoją działalność w roku 2006. Od tego czasu zajmuje się realizacją projektów informatyczno-doradczych. Analizuje procesy biznesowe, wdraża je i integruje, zapewniając kompleksową obsługę systemów informatycznych.

Do obszaru działania firmy zaliczyć można: wdrażanie systemów IT, implementację, integrację, utrzymanie i rozwój, outsourcing IT oraz testy systemów IT.

Firmę wyróżnia przede wszystkim duże doświadczenie i zespół specjalistów, pracujących na najnowszych rozwiązaniach technologicznych tak, by zapewnić klientom usługi najlepszej jakości.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Praca za bardzo wysokie zarobki

2017-01-02
anonimowo
Jeżeli ktoś się nastawia przede wszystkim na wysokie zarobki tutaj spokojnie będzie zadowolony, nawet bardzo zadowolony. Nie narzeka się tu na zarobki

Z benefitów proponują rozszerzony pakiet medyczny Medicoveru i do tego kartę FitProfit. Przydaje się, korzystam jak trzeba albo jak jest chwila wolnego czasu.

Ludzie są bardzo pozytywni fajnie się z nimi wszystkimi pracuje. Co może być dziwne przy tych wszystkich zaletach mają jeszcze jedną a dokładniej mam na myśli normalne godziny pracy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Mł. programista Java (Praca)

2017-01-05
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz