Nexio Management

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT, Telekomunikacja

O Nexio Management

Nexio Management rozpoczęła swoją działalność w roku 2006. Od tego czasu zajmuje się realizacją projektów informatyczno-doradczych. Analizuje procesy biznesowe, wdraża je i integruje, zapewniając kompleksową obsługę systemów informatycznych.

Do obszaru działania firmy zaliczyć można: wdrażanie systemów IT, implementację, integrację, utrzymanie i rozwój, outsourcing IT oraz testy systemów IT.

Firmę wyróżnia przede wszystkim duże doświadczenie i zespół specjalistów, pracujących na najnowszych rozwiązaniach technologicznych tak, by zapewnić klientom usługi najlepszej jakości.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na plus

anonimowo
Moja opinia o tej firmie jest zdecydowanie pozytywna. Były jakieś minusy, ale nie były na tyle istotne, by zepsuły moje zdanie o tym pracodawcy. Warunki pracy były jak najbardziej uczciwe i jasne. Wiedziałem co mam robić, kiedy i za ile. A praca była całkiem ciekawa, więc można było zdobyć cenne doświadczenie. Pieniądze też dawali zadowalające, więc na wynagrodzenie w Nexio Management nikt raczej nie narzekał. Atmosfera w firmie to również zaleta, bo jak dla mnie była praktycznie idealna. Jedyne co, to brakowało mi trochę większej ilości szkoleń, ale poza tym naprawdę było ok.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Mł. programista Java (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Czytałem tam wcześniej jak oni prowadzą rekrutacje. Zawsze lepiej wiedzieć co się może wydarzyć na rozmowie. U mnie w praktyce były pytania techniczne i normalne. Nie miałem testów ani innych takich spraw. Pytania techniczne jak na moje doświadczenie i wiedzę trudne. Na przyszłość będę wiedział, że trzeba założyć, że mogą pytać o wszystkie po kolei rzeczy jakie mieli wypisane w ogłoszeniu. Niektóre pytania ogarnąłem ale kilka to kompletnie poległem. Pytania ogólne takie ogólne ;D tam wykształcenie, angielski techniczny, od kiedy mogę zaczynać, czy mogę pracować normalnie na etacie i jakie zarobki by mi pasowały.