Nexio Management

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT, Telekomunikacja

O Nexio Management

Nexio Management rozpoczęła swoją działalność w roku 2006. Od tego czasu zajmuje się realizacją projektów informatyczno-doradczych. Analizuje procesy biznesowe, wdraża je i integruje, zapewniając kompleksową obsługę systemów informatycznych.

Do obszaru działania firmy zaliczyć można: wdrażanie systemów IT, implementację, integrację, utrzymanie i rozwój, outsourcing IT oraz testy systemów IT.

Firmę wyróżnia przede wszystkim duże doświadczenie i zespół specjalistów, pracujących na najnowszych rozwiązaniach technologicznych tak, by zapewnić klientom usługi najlepszej jakości.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca za bardzo wysokie zarobki

anonimowo
Jeżeli ktoś się nastawia przede wszystkim na wysokie zarobki tutaj spokojnie będzie zadowolony, nawet bardzo zadowolony. Nie narzeka się tu na zarobki

Z benefitów proponują rozszerzony pakiet medyczny Medicoveru i do tego kartę FitProfit. Przydaje się, korzystam jak trzeba albo jak jest chwila wolnego czasu.

Ludzie są bardzo pozytywni fajnie się z nimi wszystkimi pracuje. Co może być dziwne przy tych wszystkich zaletach mają jeszcze jedną a dokładniej mam na myśli normalne godziny pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Mł. programista Java (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Czytałem tam wcześniej jak oni prowadzą rekrutacje. Zawsze lepiej wiedzieć co się może wydarzyć na rozmowie. U mnie w praktyce były pytania techniczne i normalne. Nie miałem testów ani innych takich spraw. Pytania techniczne jak na moje doświadczenie i wiedzę trudne. Na przyszłość będę wiedział, że trzeba założyć, że mogą pytać o wszystkie po kolei rzeczy jakie mieli wypisane w ogłoszeniu. Niektóre pytania ogarnąłem ale kilka to kompletnie poległem. Pytania ogólne takie ogólne ;D tam wykształcenie, angielski techniczny, od kiedy mogę zaczynać, czy mogę pracować normalnie na etacie i jakie zarobki by mi pasowały.