NBCR

Human Resources, Nowe technologie / IT
brak

O NBCR

NBCR to firma działająca w branży HR i specjalizująca się w świadczeniu usług rekrutacyjnych oraz doradczych w branży IT. Firma dąży do tego, by jej klienci osiagnęli zakładany cel biznesowy, a kandydaci - zdobyli pracę odpowiednią do swoich kwalifikacji. Obopólne zadowolenie to nadrzędny cel NBCR.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Specialist Recruitment (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 10.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja do NBCR była dwuetapowa przynajmniej na młodszego specjalistę. Po pierwsze telefon z podstawowymi pytaniami o mnie - czy mam doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji? czy znam branżę IT? kiedy kończy mi się okres wypowiedzenia? kiedy możemy się umówić na dłuższą rozmowę w siedzibie we Wrocławiu?

Po drugie spotkanie na miejscu z dwiema paniami z rekrutacji. Tym razem usłyszałam najpierw czym zajmuje się NBCR i z tego powodu kogo szukają do swojej firmy. Odpowiadałam na podobne pytania jak przez telefon tylko jeszcze o studiach, zainteresowaniach i własnych oczekiwaniach. Bardzo miła rozmowa swoją drogą a ponoć można się u nich dużo nauczyć nawet jak się jest juniorem czy młodszym specjalistą