AVON

Doradztwo / Konsulting, Sprzedaż, FMCG, Przemysł / Produkcja

O AVON

Oto firma, która nakłada tusz na rzęsy, ale i zapewnia środki do życia. Z jednej strony walczy ze zmarszczkami, a z drugiej prowadzi batalię z rakiem piersi, wie, że piękne usta to skarb, ale też otwiera je i zabiera głos w sprawie walki z Przemocą w Rodzinie oraz niezależności finansowej kobiet. To firma, która nie tylko dostarcza piękno wprost do drzwi, ale też te drzwi otwiera szeroko na świat. To firma, która wspiera 6 milionów Konsultantek w ponad 100 krajach. To właśnie jest Avon. Firma, która od ponad 130 lat utożsamiana jest z urodą, innowacjamioptymizmem i przede wszystkim z działaniami dla kobiet.


 • Avon w liczbach: 33 000 pracowników w prawie 130 krajach,
 • Roczny przychód na poziomie 10 miliardów dolarów,
 • Firma, która sprzedaje 4 szminki w każdej sekundzie,
 • 1000 nowych produktów rocznie,
 • Marka z 90% rozpoznawalnością na głównych rynkach świata,
 • Ponad 200 naukowców opracowujących przełomowe procedury kosmetyków,
 • To jedna z niewielu firm, które każdego roku są na liście Fortune 500 (od momentu powstania rankingu),
 • Pierwsza z dużych firm kosmetycznych, która zaprzestała testowania kosmetyków na zwierzętach.

Avon w Polsce

Avon Cosmetics Polska z siedzibą w Warszawie istnieje od 1992 roku. Zatrudnia ponad 750 osób. Spółka skupia w swoich strukturach funkcje lokalne oraz regionalne odpowiedzialne za działania w 19 rynkach Europy Centralnej.

Avon Operations Polska z siedzibą w Garwolinie istnieje od 1997 roku. Zatrudnia 1600 osób. To jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie. Kosmetyki produkowane w Garwolinie trafiają do ponad 50 krajów świata. Innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty powstają w oparciu o wiedzę, doświadczenie i receptury naukowców z Laboratoriów Avon w Suffern w USA. 


Dołącz do nas na Instagramie! Followuj nas @avonkariera

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dodatek do innej pracy

konsultantka
Jako praca dodatkowa Avon spisuje się dobrze. Pracuję kiedy chcę i z kim chcę, a sprowadza się to najczęściej do rozmawiania o kosmetykach z koleżankami, z koleżankami koleżanek itd. ;) Także całkiem przyjemne zajęcie, a do tego dostaję zniżki na ich produkty. Minusem jest to, że za takie podstawowe narzędzia mojej pracy, jak za katalogi, muszę zapłacić z własnej kieszeni, to mi nie odpowiada. A tak poza tym wszystko ok, ale żeby zarobić naprawdę przyzwoite pieniądze tutaj to trzeba by się bardzo zaangażować. Ja to traktuję jednak tylko jako dodatek i w takiej sytuacji zarobki są dla mnie ok.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Księgowych (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa z przedstawicielem HR wyglądała w ten sposób, że musiałam powiedzieć o bardzo różnych rzeczach. Między innymi jakie mam doświadczenie w takiej pracy, dlaczego wybrałam Avon i do nich aplikowałam, jaki jest mój poziom znajomości obsługi Excela, jakie studia skończyłam, kiedy mogłabym i chciałabym zacząć, jak oceniam swoją znajomość przepisów rachunkowych.

W zestawie do tego wszystkiego a pytania wymieniłam wszystkie co pamiętam była rozmowa po angielsku także nie da się ominąć angielskiego. Tak jak zauważyłam są bardzo międzynarodowi więc inaczej ciężko by się było porozumieć z ludźmi z pracy.