AVON

Doradztwo / Konsulting, Sprzedaż, FMCG, Przemysł / Produkcja

O AVON

Oto firma, która nakłada tusz na rzęsy, ale i zapewnia środki do życia. Z jednej strony walczy ze zmarszczkami, a z drugiej prowadzi batalię z rakiem piersi, wie, że piękne usta to skarb, ale też otwiera je i zabiera głos w sprawie walki z Przemocą w Rodzinie oraz niezależności finansowej kobiet. To firma, która nie tylko dostarcza piękno wprost do drzwi, ale też te drzwi otwiera szeroko na świat. To firma, która wspiera 6 milionów Konsultantek w ponad 100 krajach. To właśnie jest Avon. Firma, która od ponad 130 lat utożsamiana jest z urodą, innowacjamioptymizmem i przede wszystkim z działaniami dla kobiet.


 • Avon w liczbach: 33 000 pracowników w prawie 130 krajach,
 • Roczny przychód na poziomie 10 miliardów dolarów,
 • Firma, która sprzedaje 4 szminki w każdej sekundzie,
 • 1000 nowych produktów rocznie,
 • Marka z 90% rozpoznawalnością na głównych rynkach świata,
 • Ponad 200 naukowców opracowujących przełomowe procedury kosmetyków,
 • To jedna z niewielu firm, które każdego roku są na liście Fortune 500 (od momentu powstania rankingu),
 • Pierwsza z dużych firm kosmetycznych, która zaprzestała testowania kosmetyków na zwierzętach.

Avon w Polsce

Avon Cosmetics Polska z siedzibą w Warszawie istnieje od 1992 roku. Zatrudnia ponad 750 osób. Spółka skupia w swoich strukturach funkcje lokalne oraz regionalne odpowiedzialne za działania w 19 rynkach Europy Centralnej.

Avon Operations Polska z siedzibą w Garwolinie istnieje od 1997 roku. Zatrudnia 1600 osób. To jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie. Kosmetyki produkowane w Garwolinie trafiają do ponad 50 krajów świata. Innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty powstają w oparciu o wiedzę, doświadczenie i receptury naukowców z Laboratoriów Avon w Suffern w USA. 


Dołącz do nas na Instagramie! Followuj nas @avonkariera

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie wiem czy można to nazwać pracą, ale dodatkowym zarobkiem już tak

2016-12-19
konsultantka
Plusy takiego dorabiania sobie: zawsze dodatkowy pieniądz, praca łatwa jak się ma grupę koleżanek które lubią te kosmetyki, samemu się dysponuje swoim czasem pracy, ma się zniżki dodatkowe, uczy się systematyczności, można potestować kosmetyki na sobie

Minusy: za próbki i materiały dodatkowe typu katalogi trzeba płacić, ciężko osiągnąć wysokie limity sprzedażowe żeby mieć dużą prowizję, trzeba bardzo się pilnować żeby złożyć zamówienie na czas, opłacić fakturę na czas itp.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Księgowych (Praca)

2017-02-22
Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa z przedstawicielem HR wyglądała w ten sposób, że musiałam powiedzieć o bardzo różnych rzeczach. Między innymi jakie mam doświadczenie w takiej pracy, dlaczego wybrałam Avon i do nich aplikowałam, jaki jest mój poziom znajomości obsługi Excela, jakie studia skończyłam, kiedy mogłabym i chciałabym zacząć, jak oceniam swoją znajomość przepisów rachunkowych.

W zestawie do tego wszystkiego a pytania wymieniłam wszystkie co pamiętam była rozmowa po angielsku także nie da się ominąć angielskiego. Tak jak zauważyłam są bardzo międzynarodowi więc inaczej ciężko by się było porozumieć z ludźmi z pracy.