Ochnik

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Ochnik

Marka Ochnik istnieje na rynku od 1989 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą odzieży oraz akcesoriów skórzanych m.in. kurtek, torebek czy butów. Przedsiębiorstwo było wielokrotnie nagradzane zarówno ze względu na jakość produktów, jak i dobre działanie firmy. Otrzymało np. Diament Forbesa 2016, znalazło się na 8. pozycji w rankingu na "Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce", a także zostało laureatem "Doskonałość Mody 2015".

Nowe OpinieDodaj

3.8

Bardziej dla osób po studiach niż dla studentów

2016-05-21
Doradca klienta
Napisałam, że bardziej dla osób po studiach, bo trzeba być bardzo dyspozycyjnym. Czasami ciężko dogadać się o grafik tak żeby się miało wolne wtedy kiedy się ma zajęcia. Pewnie to zależy od sklepu ale wiadomo, że centra handlowe są otwarte od rana do późna i w weekendy.

Trzeba przyznać, że pracuje się na umowie o pracę i ma się dodatkowo prywatną opiekę medyczną. Z tymi umowami w sieciówkach różnie bywa, więc się trzeba cieszyć jak umowa jest.

Atmosfera miła, bo pracowało się z fajnymi ludźmi. Do wynagrodzenia oprócz podstawy jest system premiowy, więc wychodzi się na swoje.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca klienta (Praca)

2016-11-30
Branża: SprzedażMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz