CORMAY

Badania i Rozwój, Farmaceutyka / Medycyna, Przemysł / Produkcja

O CORMAY

PZ CORMAY S.A. to firma zajmująca się produkcją odczynników diagnostycznych oraz dystrybucją aparatury medycznej. Przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad 27 lat - obecnie eksportuje swoje produkty do 150 krajów na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wygodna praca

anonimowo
Co ja mogę powiedzieć o Cormay... To był z mojego punktu widzenia fajny pracodawca. Oni zapewniali jedną bardzo ważną rzecz, czyli stabilizację. Przy dobrych zarobkach taka stabilizacja była na wagę złota.

"Za" tą firmą przemawiała atmosfera, elastyczne godziny pracy, zdobycie rozbudowanego międzynarodowego doświadczenia i jak się później okazało pracownicy.

"Przeciw" o ile w ogóle można powiedzieć o jakimś "przeciw" to ewentualnie socjal, za który trzeba było dobrze dopłacać i sposób zarządzania który czasami zawodził.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. certyfikacji wyrobów medycznych (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Moje spotkanie w Cormay przebiegło w porządku i bez niespodzianek. Od razu należy być przygotowanym do rozmowy po angielsku w tym też z użyciem słów branżowych. Jak się wcześniej gdziekolwiek pracowało to pewnie i tak się ma taką wiedzę. To znaczy jest się przygotowanym. W Cormay nie prowadzili testów, assessment center ani innych takich. Tylko rozmowa + angielski

Przedstawili mi warunki współpracy i porozmawialiśmy o moim doświadczeniu związanym z pracą na zbliżonym stanowisku, oczekiwaniach, konkretnych umiejętnościach i obowiązkach. Ściśle trzymali się tego co mieli napisane w ogłoszeniu o pracę.