Sante

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Sante

Sante początkowo zajmowało się sprzedażą parafarmaceutyków, ziół, ziaren oraz produktów zbożowych. Obecnie firma stała się ekspertem od żywności funkcjonalnej - w swojej ofercie posiada ponad 200 różnych produktów, które sprzedawane są w 50 krajach na całym świecie. Dodatkowo jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę deserów i napojów marki Alpro. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 1200 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok firma

anonimowo
Jak każda firma mają swoje wady. Uwierzcie, że tutaj też wady były. Są kwestie nad którymi jako pracodawca mogliby popracować żeby utrzymywać pracowników na dłużej. Na przykład zaproponować mi jasne ścieżki rozwoju, zacząć szkolić, kontrolować chaos jaki czasem się wkradał i dodać od siebie benefity.

Zaletami jak dla mnie w tej pracy była atmosfera, wysokość pensji, normalne godziny pracy a do tego fajne jakościowo i znane produkty. Mimo tych zalet wybrałem w końcu inną pracę jak tylko się pojawiła okazja.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Hostessa (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na rozmowie mojej w Sante było bardzo sympatycznie. Ponieważ to nie jest nie wiadomo jakie stanowisko, nie było testów. Zadzwonili do mnie a potem było krótkie spotkanie. Ja już kilka razy pracowałam na takich promocjach więc wiedziałam jak się zachować na spotkaniu i co powiedzieć. Zgodnie z tym co mnie pytali powiedziałam, że mam czas w weekendy bo studiuję dziennie, mam książeczkę sanepidu z aktualnymi badaniami i lubię pracować jako hostessa. Nie mam nigdy nawet nie miałam problemu żeby rozmawiać z ludźmi. To fajna praca i przy okazji jak się dowiedziałam o stawkach na tej rozmowie to pomyślałam, że można dobrze zarobić. Tak jak napisałam powiedziano mi o jakich pieniądzach rozmawiamy i ile mniej więcej godzin trzeba będzie wyrabiać. Bardzo szczere podejście do przyszłego pracownika :)