Sante

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Sante

Sante początkowo zajmowało się sprzedażą parafarmaceutyków, ziół, ziaren oraz produktów zbożowych. Obecnie firma stała się ekspertem od żywności funkcjonalnej - w swojej ofercie posiada ponad 200 różnych produktów, które sprzedawane są w 50 krajach na całym świecie. Dodatkowo jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę deserów i napojów marki Alpro. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 1200 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Ok firma

2016-11-15
anonimowo
Jak każda firma mają swoje wady. Uwierzcie, że tutaj też wady były. Są kwestie nad którymi jako pracodawca mogliby popracować żeby utrzymywać pracowników na dłużej. Na przykład zaproponować mi jasne ścieżki rozwoju, zacząć szkolić, kontrolować chaos jaki czasem się wkradał i dodać od siebie benefity.

Zaletami jak dla mnie w tej pracy była atmosfera, wysokość pensji, normalne godziny pracy a do tego fajne jakościowo i znane produkty. Mimo tych zalet wybrałem w końcu inną pracę jak tylko się pojawiła okazja.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Hostessa (Praca)

2017-02-05
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz