LUG

Przemysł / Produkcja

O LUG

LUG od 25 lat z pełnym zaangażowaniem buduje relacje ze swoimi partnerami na całym świecie. Odbywa się to głównie poprzez regionalne biura i przedstawicielstwa handlowe.

Aby zapewnić jeszcze lepszą obsługę i większą elastyczność, podjęto decyzję o otwarciu serii showroomów w lokalizacjach strategicznych dla rozwoju firmy.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Mam bardzo podobną opinię

Doradca techniczno-handlowy
Moja opinia jest bardzo podobna do tej "anonimowej". Do minusów poza socjalem - małe dofinansowanie do Multisporta i małą szansą na awans to dorzucę słaby system motywacyjny. Taka wskazówka - lepsza motywacja = lepsza praca i efektywność

Przy plusach mogę podkreślić, że atmosfera naprawdę była super! Zresztą tak jak godziny pracy i podejście do pracowników na każdym szczeblu. A pieniądze bardzo dobre większość powinna być zadowolona z tego co dostaje
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na przedstawiciela handlowego miałem dokładnie dwie rozmowy obie prowadzone dość podobnie. Tylko że na jednej była rozmowa jeszcze po angielsku a na drugiej już nie. Pierwszą prowadziła osoba z działu personalnego a drugą kierownik przedstawicieli. To na pierwszej jest to sprawdzanie angielskiego jakby ktoś potrzebował to wiedzieć.

Jak się teraz zastanawiam to pierwsza rozmowa była bardziej ogólna na zasadzie co robiłem do tej pory zawodowo, czy mogę wyjeżdżać służbowo i nie będę miał z tym problemów, czym się interesuje i jakie mam oczekiwania.

Na drugiej więcej na temat tego jak pracowałem, jakie mam doświadczenie, jak z prawem jazdy i dyspozycyjnością. Informacja przychodzi po tym jak już zakończą rekrutować.