KOMSA Polska

Nowe technologie / IT

O KOMSA Polska

Centrum Serwisowe w-support.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu należy do niemieckiej grupy kapitałowej KOMSA AG, europejskiego lidera w obszarze dystrybucji produktów multimedialnych. W zakresie serwisu w-support.pl świadczy specjalistyczne usługi naprawy urządzeń elektronicznych, a w szczególności telefonów komórkowych oraz sprzętu IT. Pracują tu najlepsi specjaliści, którzy swoją wiedzę i umiejętności chętnie przekazują nowym pracownikom.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna praca

anonimowo
Fajna firma, aby zacząć przygodę na rynku pracy. Można nieźle podnieść kwalifikacje, trochę zarobić i generalnie całkiem fajnie się ustawić. Raczej nie traktowałbym tego jak firmy na całe życie, ale z drugiej strony nie ma co narzekać, jak się tam pracuje. Na kilka lat w sam raz.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Product menager (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 9.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Wymagania postawione w ogłoszeniu nie były zbyt wygórowane, jak na to stanowisko, więc postanowiłem od razu wysłać swoje CV. I tak wszystko zawsze wychodzi w praniu, więc czemu nie.

  Informacja zwrotna szybka, od razu zaprosili mnie na rozmowę do siedziby firmy.
  Tam się spotkałem z jakimś panem, którego stanowiska niestety nie pamiętam.

  Zaczęliśmy od standardowych pytań. Pan bardzo kulturalny i oficjalny, dlatego było trochę sztywno. No ale to nie spotkanie z kumplem, tylko rozmowa o pracę.

  Na początku wypytał o doświadczenie, miałem omówić dotychczasowe projekty, powiedzieć coś o swoich kompetencjach, jeśli chodzi o kontakty z ludźmi.

  Pare pytań po angielsku, takich ogólnych np. o pogodę, żeby sprawdzić, czy w ogóle coś w tym zakresie ogarniam, kilka prostych pytań dotyczących używania Office'a, np. o to jak się wpisuje formuły w Excelu więc zupełne podstawy.