Market Dino

Sprzedaż, Zakupy

O Market Dino

Sieć Marketów Dino to dopracowana sieć logistyczna, oferująca swoim klientom ponad 4 tysiące produktów, od artykułów spożywczych, po chemiczne i kosmetyczne. Tutaj liczy się przede wszystkim jakość i łatwy dostęp do produktu.

Markety Dino oferują swoim pracownikom możliwość pracy w zgranym zespole, styczność z ambitnymi projektami i jasną ścieżkę kariery.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca "na spokojnie"

Sprzedawca
Zero stresu ani napięcia o samą pracę też się martwić nie trzeba było. Przy denerwujących klientach to mnie nie ruszało jak chce sobie pokrzyczeć albo pogadać niech sobie gada szkoda nerwów na takiego. Dla mnie lepiej by było tylko jakby nie trzeba było pracować okrągły tydzień, w Wigilię i takie tam. Wiedziałam, że jest jak jest ale gdyby to się zmieniło byłabym bardzo zadowolona.

Te godziny pracy spokojnie znosiłam taki problem to to nie był. Naprawdę dobrze zarabiałam na kasie, motywacja do przychodzenia była cały czas. Ludzi lubiłam to było łatwiej jak w trakcie pracy czasami dawało się porozmawiać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kasjer-Sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: OpoleTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Spotkaliśmy się z kierownikiem żeby porozmawiać o pracy krótko po tym jak wysłałam CV. Nie ustaliliśmy nie wiadomo czego tylko podstawowe rzeczy omówiliśmy. Taka podstawa dla mnie to zarobki, grafik, doświadczenie, książeczka sanepidu, obsługa klientów.

Czyli ja szybko powiedziałam gdzie pracowałam, jak sobie radzę z klientami a na koniec o książeczce. On mi powiedział o zarobkach i grafiku. Na wszelki wypadek jeszcze się dopytywałam jakie będą obowiązki żeby dokładnie wiedzieć co miałabym robić poza obsługą kasy.