Market Dino

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Market Dino

Sieć Marketów Dino to dopracowana sieć logistyczna, oferująca swoim klientom ponad 4 tysiące produktów, od artykułów spożywczych, po chemiczne i kosmetyczne. Tutaj liczy się przede wszystkim jakość i łatwy dostęp do produktu.

Markety Dino oferują swoim pracownikom możliwość pracy w zgranym zespole, styczność z ambitnymi projektami i jasną ścieżkę kariery.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Praca "na spokojnie"

2016-12-13
Sprzedawca
Zero stresu ani napięcia o samą pracę też się martwić nie trzeba było. Przy denerwujących klientach to mnie nie ruszało jak chce sobie pokrzyczeć albo pogadać niech sobie gada szkoda nerwów na takiego. Dla mnie lepiej by było tylko jakby nie trzeba było pracować okrągły tydzień, w Wigilię i takie tam. Wiedziałam, że jest jak jest ale gdyby to się zmieniło byłabym bardzo zadowolona.

Te godziny pracy spokojnie znosiłam taki problem to to nie był. Naprawdę dobrze zarabiałam na kasie, motywacja do przychodzenia była cały czas. Ludzi lubiłam to było łatwiej jak w trakcie pracy czasami dawało się porozmawiać.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kasjer-Sprzedawca (Praca)

2017-03-03
Branża: SprzedażMiejsce: OpoleTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz