Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Market Dino

Sprzedaż, Zakupy

O Market Dino

Sieć Marketów Dino to dopracowana sieć logistyczna, oferująca swoim klientom ponad 4 tysiące produktów, od artykułów spożywczych, po chemiczne i kosmetyczne. Tutaj liczy się przede wszystkim jakość i łatwy dostęp do produktu.

Markety Dino oferują swoim pracownikom możliwość pracy w zgranym zespole, styczność z ambitnymi projektami i jasną ścieżkę kariery.

Nowe OpinieDodaj

3.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie wspominam dobrze

kasjer sprzedawca
Niestety bardzo dużo złego mogłabym powiedzieć o tym sklepie… Może to wina kierownika, jakiego miałam i w innych marketach tej sieci jest lepiej, ale u mnie atmosfera była tragiczna. Czułam się niedoceniania przez ciągłe poganianie i krytykowanie, kosztowało mnie to bardzo dużo nerwów. Do tego słaba organizacja i za mało pracowników, co skutkowało koniecznością częstego zostawania po godzinach. A to wszystko za bardzo przeciętną pensję. Sytuację trochę ratowali jedynie współpracownicy, którzy byli w porządku. Także ja ze swojej strony nie polecam pracy w Dino, w innych marketach jest lepiej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

zastępca kierownika sklepu (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Miała tylko jeden etap, po bo wysłaniu CV od razu zaprosili mnie na rozmowę w firmie. Tam na miejscu na wstępie poinformowano mnie, jaki byłby mój zakres obowiązków oraz jakie oferują warunki zatrudnienia. Pani była bardzo miła i w rzeczowy sposób wszystko mi wyjaśniła. A potem padło kilka takich standardowych pytań o to jakie mam doświadczenie i dlaczego postanowiłam odejść z poprzedniej pracy. Jedno, co średnio mi się podobało to pytanie o to czy mam dzieci i czy planuję mieć w najbliższym czasie. Nie lubię, jak rekruterzy pytają o takie prywatne kwestie, bo wydaje mi się to mało profesjonalne. Ale poza tą jedną kwestią to cała rekrutacja była całkiem przyjemna.