Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Market Dino

Sprzedaż, Zakupy

O Market Dino

Sieć Marketów Dino to dopracowana sieć logistyczna, oferująca swoim klientom ponad 4 tysiące produktów, od artykułów spożywczych, po chemiczne i kosmetyczne. Tutaj liczy się przede wszystkim jakość i łatwy dostęp do produktu.

Markety Dino oferują swoim pracownikom możliwość pracy w zgranym zespole, styczność z ambitnymi projektami i jasną ścieżkę kariery.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak to w markecie

zastępca kierownika
W Dino praca wymaga dużego zaangażowania, bo stawiane wymagania są wysokie, moim zdaniem nawet trochę za wysokie. Oczywiście, to wszystko w służbie klienta, ale szkoda, że czasem zapomina się w tym wszystkim o pracownikach, którzy tworzą ten sklep. Przełożeni za bardzo oszczędzają, co przekłada się również na braki w kadrze, a to znowu skutkuje nadgodzinami. Te rzeczy moim zdaniem do poprawy. Ja na swoim stanowisku na pieniądze jakoś bardzo nie narzekam, jest tak przeciętnie, ale stabilnie, do tego pensja dociera na konto zawsze na czas. Myślę, że w Dino jest porównywalnie do innych marketów, warunki raczej średnie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

zastępca kierownika sklepu (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Miała tylko jeden etap, po bo wysłaniu CV od razu zaprosili mnie na rozmowę w firmie. Tam na miejscu na wstępie poinformowano mnie, jaki byłby mój zakres obowiązków oraz jakie oferują warunki zatrudnienia. Pani była bardzo miła i w rzeczowy sposób wszystko mi wyjaśniła. A potem padło kilka takich standardowych pytań o to jakie mam doświadczenie i dlaczego postanowiłam odejść z poprzedniej pracy. Jedno, co średnio mi się podobało to pytanie o to czy mam dzieci i czy planuję mieć w najbliższym czasie. Nie lubię, jak rekruterzy pytają o takie prywatne kwestie, bo wydaje mi się to mało profesjonalne. Ale poza tą jedną kwestią to cała rekrutacja była całkiem przyjemna.