MAHLE

Przemysł / Produkcja, Motoryzacja
brak

O MAHLE

MAHLE w Polsce to jeden z największych pracodawców należący do światowego koncernu i lidera branży motoryzacyjnej. Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma MAHLE Behr z Ostrowa Wielkopolskiego produkuje moduły chłodzenia silnika, chłodnice, chłodnice powietrza doładowanego, skraplacze, parowniki, które dostarczane są bezpośrednio na linie montażowe samochodów wiodących producentów.

Dostęp do najnowszych osiągnięć i technologii pozwala wzbogacić ofertę o nowoczesne, światowej jakości wyroby dostosowane do klientów. Istotnym zadaniem dla MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. jest dalszy rozwój Działu Badań i Rozwoju. Zespół ostrowskich inżynierów odnosi sukcesy w zakresie przełomowych rozwiązań takich jak np.: skraplacz oparty na technologii rurki zwijanej, który został laureatem globalnej nagrody Premier Automotive Contribution to Excellence. Wiele z rozwiązań pracowników z zakładu MAHLE Behr jest wdrażanych w innych zakładach MAHLE na świecie. Dzięki pracy zespołowej wszystkich funkcji takich jak R&D, jakość, produkcja, supply chain i logistyka, lean management koncern odnosi sukcesy, stawiając sobie za cel wyprzedzenie oczekiwań klientów.

MAHLE oferuje pracę pełną wyzwań i nowych doświadczeń wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Każdego dnia na sukces koncernu pracuje 77 000 osób w 30 krajach na świecie. Międzynarodowa wymiana kadry i myśli technicznej pomiędzy 170 lokalizacjami produkcyjnymi oraz 16 centrami badawczymi - w tym w Ostrowie Wielkopolskim - gwarantuje dostęp do najnowocześniejszych technologii i rozwiązań stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Firma umożliwia rozwój ścieżek kariery, które gwarantują nabycie nowych, cenionych umiejętności zawodowych.

Jeden pracodawca. Wiele wyzwań. Warto przyjrzeć się możliwościom, które Ci oferujemy.

Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie www.pl.mahle.com w zakładce kariera.