Jabil

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje

O Jabil

Jabil funkcjonuje na rynku od 50 lat, zajmując się tworzeniem i produkowaniem podzespołów elektronicznych. W ciągu tego półwiecza przedsiębiorstwo rozrosło się do 101 lokacji w 26 krajach świata. Nazwa firmy pochodzi od imion założycieli - Williama E. Moreana oraz Jamesa Goldena. W Polsce Jabil zarządza dwoma zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi w Bydgoszczy i w Kwidzynie.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Spoko praca

anonimowo
Oni jako firma się rozwijają i jednocześnie robią pole do rozwoju dla pracowników. Nie mówię, że jest łatwo awansować ale rozwój jest możliwy a nie tylko wpisany w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Męczyć mogą godziny pracy. Ładnie to wygląda, że są elastyczne w praktyce często siedzi się dłużej stąd ta teoretyczna elastyczność. Wynagradza ten stan wynagrodzenie, które nawet jak na branżę jest wysokie. To ludzi przyciąga i to ludzi trzyma na dłuższą metę. Z benefitów w momencie jak pracowałem tylko Multisport tutaj mogliby się bardziej postarać. Jakbym miał powiedzieć polecam to dla ludzi szukających doświadczenia
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: KwidzynTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Wymagane było wysłanie aplikacji w języku polskim i angielskim, dodatkowo jeszcze wypełnienie formularza online. Po kilku dniach dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę. Czekała na mnie pani rekruterka, która okazała się być bardzo miła. Dostałem bardzo typowe pytania m.in. o wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, moje mocne i słabe strony, plany na przyszłość, marzenia, poprzednią pracę, jakie były moje obowiązki itp. Na koniec czekał mnie test językowy. Bez owijania w bawełnę, był trudny… Celuję, że gdzieś w granicach poziomu C.
Ogółem rekrutację wspominam dobrze, stresowałem się jedynie podczas testu z języka przez jego poziom. Zaplanowanie i przeprowadzenie rekrutacji zdecydowanie na plus! Widać, że firma dba o wysoki poziom i przygotowują się do każdej rozmowy.