iQor Global Services Poland

Logo iQor Global Services Poland
+ Dodaj opinię
iQor Global Services Poland Czy to Twoja firma?
Znasz takie marki jak: AMAZON, DELL, GOOGLE, HP, MICROSOFT, NC+ czy VECTRA? To właśnie z nimi współpracujemy! 35 000 tysięcy naszych specjalistów obsługi klienta, serwisantów i ekspertów każdego dnia współtworzy sukces najbardziej znanych marek na świecie. Rozpoczynaliśmy swoją działalność jako Jabil Global Services Poland. W 2013 nastąpiła zmiana nazwy na iQor, a w 2015 roku do międzynarodowej społeczności iQor dołączyła Zielona Góra. Teraz jest nas ponad 1600 w Bydgoszczy i w Zielonej Górze.

Rozmowy kwalifikacyjne w iQor Global Services Poland

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Specjalista ds. Rekrutacji

Rekrutacja odbyła się:październik 2016, Bydgoszcz

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Rekrutacja nie była przesadnie rozbudowanym schematem, wręcz przeciwnie. Jak każdy przesłałam swoją aplikację i czekałam na kontakt z ich strony. Kontakt był i to telefoniczny, jednak ciężko powiedzieć, że to była wstępna rozmowa. Bardziej wybadanie, czy dalej szukam pracy, jestem zainteresowania i zechcę się z nimi spotkać. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że nadal szukam i chętnie przyjdę na spotkanie. Kilka dni później wylądowałam na rozmowie rekrutacyjnej. Prowadzone to było zgodnie ze wszystkimi standardami (a znam się na tym i wiem co jak powinno wyglądać), zwyczajnie odpowiadałam na pytania o doświadczenie, studia, obsługę programów oraz dodatkowo miałam za zadanie pokazać, na ile i jak potrafię mówić w języku angielskim.

Rozwiń
Data dodania: 24.10.2016

Aplikowałeś na: Młodszy Programista PHP

Rekrutacja odbyła się:czerwiec 2016, Bydgoszcz

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Jak wysłałem CV to w miarę szybko zadzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowę. Przez telefon to zapytali mnie chyba tylko czy nadal jestem zainteresowany i czy nadal szukam pracy. Dopiero ta rozmowa w firmie to była ta właściwa rekrutacja. Tu było trochę pytań typowo hr-owych i trochę technicznych, ale dość prostych. Np. znajomość angielskiego, pytania o podstawowe rzeczy z SQLa, PHPa, rzeczy związanych z ERP, o wykształcenie, oczekiwania, co chce robić za kilka lat, kiedy mogę zacząć u nich pracować. Podobno jak ktoś przejdzie dalej to ma testy z angielskiego i techniczne

Rozwiń
Data dodania: 22.06.2016