Navo Orbico

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Navo Orbico

NAVO Orbico zajmuje się dystrybucją kosmetyków, chemii gospodarczej i profesjonalnej, produktów do pielęgnacji ciała, spożywczych oraz małego AGD. Współpracuje z najbardziej znanymi firmami z branży FMCG takimi, jak P&G czy 3M. Przedsiębiorstwo posiada główne biuro oraz 3 centra dystrybucyjne, w których łącznie zatrudnia ponad 530 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobra firma na start

Key Account Menager
W Navo pracowało się całkiem fajnie, chociaż nie da się ukryć, że to takie typowe korpo pod pewnymi względami. Ma to też swoje dobre strony, bo dzięki temu łatwiej o awans, pieniądze też są lepsze.

Ja trafiłem na fajnych ludzi i to był ogromny plus, bardzo dobrze się nam razem pracowało, po prostu każdy znał swoje miejsce.

Dla mnie ta praca to cenne doświadczenie, sporo się nauczyłem i na pewno ta wiedza mi się przyda już w kolejnych firmach, bo jednak po studiach jak się okazuje to człowiek niewiele potrafi, uczy się wszystkiego dopiero w praktyce.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystentka Działu Sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Brałam udział w spotkaniu rekrutacyjnym na Asystentkę Działu Sprzedaży właśnie w Navo Orbico. Moje spotkanie wyglądało prosto, ale z mniej standardowych rzeczy miałam część rozmowy prowadzonej po angielsku. Reszta normalnie po polsku

Pytania zadawali mi takie jakie były wymagania w ogłoszeniu i jeszcze z ciekawości dopytali o parę innych rzeczy na temat mojego cv. Z cv to bardziej o doświadczenie jakie tam miałam opisane. Z ogłoszenia to o wszystko praktycznie na pewno o excela, power pointa, chęć do nauki, motywację do pracy, umiejętności analityczne i o dyspozycyjność. Ostatecznie nie dostałam propozycji pracy.