Navo Orbico

4.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Navo Orbico

NAVO Orbico zajmuje się dystrybucją kosmetyków, chemii gospodarczej i profesjonalnej, produktów do pielęgnacji ciała, spożywczych oraz małego AGD. Współpracuje z najbardziej znanymi firmami z branży FMCG takimi, jak P&G czy 3M. Przedsiębiorstwo posiada główne biuro oraz 3 centra dystrybucyjne, w których łącznie zatrudnia ponad 530 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.6

Bardzo dobra firma na start

2016-04-10
Key Account Menager
W Navo pracowało się całkiem fajnie, chociaż nie da się ukryć, że to takie typowe korpo pod pewnymi względami. Ma to też swoje dobre strony, bo dzięki temu łatwiej o awans, pieniądze też są lepsze.

Ja trafiłem na fajnych ludzi i to był ogromny plus, bardzo dobrze się nam razem pracowało, po prostu każdy znał swoje miejsce.

Dla mnie ta praca to cenne doświadczenie, sporo się nauczyłem i na pewno ta wiedza mi się przyda już w kolejnych firmach, bo jednak po studiach jak się okazuje to człowiek niewiele potrafi, uczy się wszystkiego dopiero w praktyce.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Asystentka Działu Sprzedaży (Praca)

2017-01-02
Branża: SprzedażMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz