Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Interia

Nowe technologie / IT, Media / Sztuka / Rozrywka

O Interia

Grupa Interia stanowi część holdingu Bauer Media Group - międzynarodowego działacza funkcjonującego w różnych strefach związanych z mediami, między innymi w branży poligraficznej, radiowej, internetowej oraz wydawniczej. W Polsce Grupa Interia jest jednym z liderów.

Miesięcznie z informacji, a także z ciekawostek publikowanych przez Interię korzysta prawie 12 milionów użytkowników. Znaczną popularnością cieszą się również portale do wymiany informacji, takie jak CZATeria czy Forum.Interia.pl.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok duża znana firma

anonimowo
Bardzo duża i bardzo znana firma, która wie jak docenić pracownika ale jeszcze nie ma bardzo jasnych określonych ścieżek rozwoju dla wszystkich działów. Na pewno jak ja odchodziłam to nie było wyznaczonych ścieżek z jakiego stanowiska na jakie można awansować albo jak można się rozwinąć. Mówię o tym bo to był powód mojego odejścia nic więcej nie przeszkadzało mi, ale to tak.

Bardzo podobało mi się jak wyglądała atmosfera bardzo przyjazne podejście do siebie nawzajem robiło swoje. Pasowała mi równowaga między pracą a czasem na zycie prywatne i elastyczny czas pracy. Benefity dodatkowe jak najbardziej fajne to zawsze jest miło jak się pojawia. Interia była fajna żeby powiedzieć krótko.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Account Manager (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa mnie nie zaskoczyła i oceniam ją pozytywnie. Zanim doszło do faktycznego spotkania był krótki wywiad telefoniczny. Naprawdę krótki, bardzo na temat oczekiwań, motywacji, powodów zmiany pracy.

Rozmowa już ta w biurze była sporo dłuższa ostatecznie nie zakończyła się z sukcesem dla mnie ponieważ na część drugą nie udalo się dostać. Mojej oceny to nie zmienia

Pytali mnie bo rozmowę prowadziły dwie osoby jakie mam doświadczenie, oczekiwania, umiejętności twarde i miękkie, dlaczego lubię pracę z ludźmi i co mnie najlepiej motywuje do pracy. Ciężko o pytania czysto na wiedzę przy takiej branży dlatego pewnie takich nie było