Interia

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Interia

Grupa Interia stanowi część holdingu Bauer Media Group - międzynarodowego działacza funkcjonującego w różnych strefach związanych z mediami, między innymi w branży poligraficznej, radiowej, internetowej oraz wydawniczej. W Polsce Grupa Interia jest jednym z liderów.

Miesięcznie z informacji, a także z ciekawostek publikowanych przez Interię korzysta prawie 12 milionów użytkowników. Znaczną popularnością cieszą się również portale do wymiany informacji, takie jak CZATeria czy Forum.Interia.pl.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Ok duża znana firma

2017-01-22
anonimowo
Bardzo duża i bardzo znana firma, która wie jak docenić pracownika ale jeszcze nie ma bardzo jasnych określonych ścieżek rozwoju dla wszystkich działów. Na pewno jak ja odchodziłam to nie było wyznaczonych ścieżek z jakiego stanowiska na jakie można awansować albo jak można się rozwinąć. Mówię o tym bo to był powód mojego odejścia nic więcej nie przeszkadzało mi, ale to tak.

Bardzo podobało mi się jak wyglądała atmosfera bardzo przyjazne podejście do siebie nawzajem robiło swoje. Pasowała mi równowaga między pracą a czasem na zycie prywatne i elastyczny czas pracy. Benefity dodatkowe jak najbardziej fajne to zawsze jest miło jak się pojawia. Interia była fajna żeby powiedzieć krótko.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Account Manager (Praca)

2017-02-27
Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz