Agencja Interaktywna MAGNES

Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O Agencja Interaktywna MAGNES

Agencja Interaktywna MAGNES.PL zajmuje się SEM, SEO, a także nowoczesnymi rozwiązaniami webowymi. Firma istnieje od 2006 roku - jako jedna z nielicznych jest oficjalnym rejestratorem domen w NASK. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Bydgoszczy.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetne podejście do ludzi

anonimowe
Mega sensowna firma traktująca ludzi jak ludzi. W firmie super luźna atmosfera dużo integracji i imprez. Raczej miejsce dla młodych jak tak teraz na to patrzę. W biurze owoce z dodatków jeszcze premie np. świąteczne. Konkretna ścieżka kariery znana od początku, dobre pensje odpowiednie do wykonywanej pracy i krótszy czas pracy w piątki. Z tymi piątkami to rewelacja pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i nie powiem podobało mi się to. Wszyscy jeszcze siedzą w biurze a my zaczynaliśmy weekend. Takiego stosunku pracodawca/pracownik każdy może sobie życzyć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażystka (Praktyka/Staż)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Bardzo fajna rozmowa - ja chciałam się dostać na stażystkę odpowiadającą za tworzenie tekstów oraz szeroko pojęte socjal media. W związku z tym trafiłam na rozmowę do Magnes.pl. Podczas rozmowy w firmie panowała sympatyczna atmosfera, zadano mi wyłącznie profesjonalne pytania, wszystkie zgodne z tym, co pojawiło się wcześniej w ogłoszeniu o pracę.

W ogłoszeniu wszystko według mnie było wyjaśnione, ale mimo to jeszcze podczas rozmowy wyjaśniali zasady i mówili, czego mogę się spodziewać. Moje pytania dotyczyły umiejętności, jakie posiadam oraz dyspozycyjności. Chcieli również wiedzieć czego najbardziej chcę się nauczyć :)