Bazy i Systemy Bankowe

Finanse / Ekonomia

O Bazy i Systemy Bankowe

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. to firma zajmująca się tworzeniem rozwiązań informatycznych dla branż związanych z bankowością, ubezpieczeniami, finansami oraz dla sektora publicznego. Przedsiębiorstwo powstało w 1974 roku, a jego główna siedziba znajduje się w Bydgoszczy.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Raczej na początek tzw. kariery

anonimowo
Wydaje mi się, że po jakimś czasie człowiek zechce się dalej rozwijać a tu już nie będzie możliwości. Dlatego raczej powiedziałabym, że to miejsce na początek. O tyle fajnie, że można zobaczyć nowoczesne technologie, pracować przy ciekawych rzeczach i skorzystać czasem ze szkoleń. Z work/life balance też nie ma problemów, bo można powiedzieć, że godziny pracy są dość elastyczne.

Minusem są nadgodziny bezpłatne i średnie zarobki. Jak na tą branżę to mogliby się bardziej postarać i to zdecydowanie
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista Analizy Biznesowej (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Prezentacja
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Nastawcie się na rozbudowaną rekrutację. Najpierw robią wstępne spotkanie z HR, później przygotowuje się zadanie a dopiero na koniec spotyka z dyrektorem. Z tego co czytałem czasami po zrobieniu zadania się nie odzywają, ale akurat do mnie się odezwali i byłem na tym ostatnim etapie.

Pierwsza rozmowa trwała około 50 minut. Prowadzona była przez właśnie osobę z HR i kierownika. Pytania jak zawsze - oczekiwana finansowe, doświadczenie, wykształcenie, poziom znajomości angielskiego, zainteresowania.

Zadanie domowe pracochłonne, więc lepiej jak już się po nim odzywają. Ustalają w miarę realny deadline, do którego trzeba im przesłać to zadanie mailem.

Spotkanie numer dwa z szefem wszystkich szefów polega na przedstawieniu tego co im się wysłało. Oprócz głównego dyrektora u mnie byli jeszcze dwaj analitycy. Jak mają jakieś wątpliwości albo uwagi to dopytują. A tak prowadzi się monolog.