Inoutic

Przemysł / Produkcja

O Inoutic

Firma Inoutic tworzy i rozwija technologie związane z produkcją z PVC i materiałów kompozytowych. Inoutic działa w Polsce od 1993 roku a produkty wytwarzane przez firmę zdobyły uznanie wśród producentów stolarki otworowej.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

trochę stresu, ale praca fajna

anonimowo
Pracę w Inoutic wspominam całkiem dobrze. Bardzo odpowiadał mi ich system godzinowy, miałem czas na swoje zajęcia, praca nie zabierała mi całej doby. Pieniądze wypłacali zawsze na czas i to dla mnie zadowalające, więc ta kwestia zachęcała mnie do dalszej pracy, czułem stabilność. W czasie tej pracy mogłem się rozwinąć, doświadczenie z niej wyniesione przydało się później. Największym minusem był dla mnie stres, który od czasu do czasu przy natłoku obowiązków się pojawiał. Z drugiej strony na pewno nauczyłem się w tej pracy trochę sobie z nim radzić, także nie ma tego złego…
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  anonimowo (Praca)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: JasinTermin rozmowy: 3.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja do Inoutic zleciała mi bardzo szybko. Po podesłaniu CV dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę do siedziby firmy w Jasinie. Na miejscu pytali mnie o moje doświadczenie, wykształcenie, cele, jakie były moje poprzednie prace i dlaczego chcę zmienić tę obecną. Wymieniliśmy też kilka zdań po angielsku, ale na dość prostym poziomie (komunikatywna znajomość jest wystarczająca). Porozmawialiśmy trochę o branży, a potem przedstawili mi stanowisko, obowiązki i system pracy. Odpowiedź zwrotną dostałem bardzo szybko. Ogółem przyjemna i sprawna rekrutacja.