Inoutic

Przemysł / Produkcja

O Inoutic

Firma Inoutic tworzy i rozwija technologie związane z produkcją z PVC i materiałów kompozytowych. Inoutic działa w Polsce od 1993 roku a produkty wytwarzane przez firmę zdobyły uznanie wśród producentów stolarki otworowej.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ot, zwykła praca

2016-04-15
anonimowo
Ta firma właściwie nie wyróżnia się na rynku. Jest jedna z tych firm, które po prostu są. Nie gnębią pracownika, ale też nie są w żadnym względzie konkurencyjne. Ot, praca jest, taka jak w wielu innych miejscach, wypłata średnia, warunki przeciętne. To co jest na duży plus to na pewno ludzie, przyjemnie się z nimi pracowało bo trafiłem akurat na takich co na swojej robocie się znali bardzo dobrze i dzięki temu wszystko się układało jak powinno.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  stażysta w dziale zakupów (Praktyka/Staż)

  2016-03-25
  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: JasinTermin rozmowy: 3.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Jak zobaczyłem ofertę stażu w tej firmie, na dodatek płatnego, to długo się nie zastanawiałem. Wysłałem aplikację, po jakimś czasie odezwali się z zaproszeniem ;)

  Na miejscu omówiliśmy po kolei punkty z mojego CV. Mówili, że najważniejszy jest dobry angielski, dlatego padło kilka pytań w tym języku. Dopytali o obsługę komputera, Pakietu Office i temu podobne rzeczy.

  Powiedziałem też, co robię na studia, jakie mam umiejętności, oczywiście z takich, które by się mogły przydać w tej pracy. Omówiłem jakieś ciekawsze projekty ze studiów, bo też, nie ukrywam, chciałem zabłysnąć, więc przemyślałem sobie wcześniej, co może zrobić wrażenie.

  W każdym razie trochę ja pogadałem, trochę oni, o tym, że chcieliby żeby stażyści u nich się czuli jak prawdziwi pracownicy, że szukają ludzi też pod takim kątem, że najpierw ich przyuczą, a później, po stażu, przedłużą z nimi umowę.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz