GKN Driveline Polska

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O GKN Driveline Polska

Na Grupę GKN składają się 4 dywizje - Driveline, Powder Metallurgy, Land Systems oraz Aerospace. Polska część GKN Driveline istnieje od 1996 roku. Zajmuje się produkcją półosi, wałów napędowych i części do tych podzespołów. Fabryka w Oleśnicy zatrudnia prawie tysiąc pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Uczciwy i pewny pracodawca

2016-05-01
anonimowo
Podobała mi się praca tutaj. O ile jakaś praca w ogóle może się podobać ;) ale chodzi mi o warunki. Bo i pieniądze dobre i całe to zaplecze. Przynajmniej człowiek wiedział zawsze, czego od niego chcą. Podwładnych zawsze miałem świetnych, wykwalifikowanych, super ekipa, problemów nigdy z nimi nie było. Poza tym taka pewność, że pracodawca zawsze jest wobec ciebie w porządku też dużo dawała. Nie powiem, stabilność zatrudnienia to bardzo ważna sprawa, więc przede wszystkim na to zwracam uwagę. Ta firma to po prostu dobre miejsce do uczciwej pracy, dlatego polecam, jeśli ktoś chce popracować i zdobyć doświadczenie w porządnej firmie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kupiec (Praca)

2017-03-02
Branża: ZakupyMiejsce: OleśnicaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz