GKN Driveline Polska

Przemysł / Produkcja, Praca Fizyczna

O GKN Driveline Polska

Na Grupę GKN składają się 4 dywizje - Driveline, Powder Metallurgy, Land Systems oraz Aerospace. Polska część GKN Driveline istnieje od 1996 roku. Zajmuje się produkcją półosi, wałów napędowych i części do tych podzespołów. Fabryka w Oleśnicy zatrudnia prawie tysiąc pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Uczciwy i pewny pracodawca

anonimowo
Podobała mi się praca tutaj. O ile jakaś praca w ogóle może się podobać ;) ale chodzi mi o warunki. Bo i pieniądze dobre i całe to zaplecze. Przynajmniej człowiek wiedział zawsze, czego od niego chcą. Podwładnych zawsze miałem świetnych, wykwalifikowanych, super ekipa, problemów nigdy z nimi nie było. Poza tym taka pewność, że pracodawca zawsze jest wobec ciebie w porządku też dużo dawała. Nie powiem, stabilność zatrudnienia to bardzo ważna sprawa, więc przede wszystkim na to zwracam uwagę. Ta firma to po prostu dobre miejsce do uczciwej pracy, dlatego polecam, jeśli ktoś chce popracować i zdobyć doświadczenie w porządnej firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Kupiec (Praca)

  Branża: ZakupyMiejsce: OleśnicaTermin rozmowy: 1.2017
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Na spotkanie trafiłem po przesłaniu LM i CV (uwaga po angielsku dlatego od początku było wiadomo, że na pewno zechcą rozmawiać po polsku / po angielsku. Tak właśnie zresztą się stało przynajmniej byłem na to gotowy.

  Jeżeli chodzi o pytania przynajmniej mi się trafiły takie o projekty, które prowadziłem, o doświadczenie ogólnie mówiąc, znajomość office, jakiegoś erp i chęć do dalszej nauki.

  Rozmowa trwała jak na moje oko dosyć długo, ale nie ma się co dziwić skoro lista wymagań do stanowiska była bardzo duża.