Zeelandia

Sprzedaż, Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O Zeelandia

Zeelandia to firma specjalizująca się w rozwoju, produkcji i sprzedaży komponentów piekarskich i cukierniczych. Firma stawia na jakość wyrobów spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności. Obszarem działania Zeelandii objętych jest ponad 100 krajów na kilku kontynentach.


Firma rozpoczęła działalność w Polsce w 1997 roku, po nabyciu Super Bake. Zeelandia zatrudnia w naszym kraju 165 osób łącząc międzynarodowy kapitał z polskim talentem.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Konkretna firma

anonimowo
Pokażcie mi miejsce gdzie nie ma jakiejś przynajmniej jednej wady. Takie miejsca nie istnieją. Tu np. ciężko się było załapać i przejść rekrutację i mieli problemy komunikacyjne pomiędzy poszczególnymi działami. Wszędzie musi się coś dziać.

Na szczęście lepsze sprawy przykrywały te gorsze. Bardziej się patrzy przecież na pieniądze, ludzi z jakimi trzeba pracować, socjal i godziny. Jakby cokolwiek z tego było problemem to pewnie szybciej zmieniłoby się pracę a tak pracowało się długo. Dopiero jak się trafiła opcja naprawdę dużo dużo lepsza to się myślało o zmianie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy