Zeelandia

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Zeelandia

Zeelandia to firma z inicjatywą. Tworzymy międzynarodowe przedsiębiorstwo pielęgnując tożsamość niezależnej firmy rodzinnej.

Obok nowoczesnych rozwiązań ogromne znaczenie mają dla nas osobiste relacje z klientami oraz szacunek dla pracowników. Działalność firmy obejmuje rozwój, produkcję i sprzedaż komponentów piekarskich i cukierniczych.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Konkretna firma

2016-12-18
anonimowo
Pokażcie mi miejsce gdzie nie ma jakiejś przynajmniej jednej wady. Takie miejsca nie istnieją. Tu np. ciężko się było załapać i przejść rekrutację i mieli problemy komunikacyjne pomiędzy poszczególnymi działami. Wszędzie musi się coś dziać.

Na szczęście lepsze sprawy przykrywały te gorsze. Bardziej się patrzy przecież na pieniądze, ludzi z jakimi trzeba pracować, socjal i godziny. Jakby cokolwiek z tego było problemem to pewnie szybciej zmieniłoby się pracę a tak pracowało się długo. Dopiero jak się trafiła opcja naprawdę dużo dużo lepsza to się myślało o zmianie.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz