Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Tarczyński S.A.

FMCG

O Tarczyński S.A.

Grupa Tarczyński to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na rynku producentów wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Obecnie firma zatrudnia ponad 1000 osób, lecz ciągle się rozwija. Grupa Tarczyński stawia przede wszystkim na jakość - zarówno w wypadku produktu,doboru technologii produkcji, jak i warunków pracy. Firma wykorzystuje jeden z najnowocześniejszych w kraju parków maszynowych, co przekłada się na najbardziej efektywne rozwiązania w zakresie produkcji. Pracownicy mogą liczyć na atmosferę współpracy i na rozwój osobisty, gdyż polityka firmy zakłada ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz otwartą drogę awansu.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Uczciwy pracodawca

anonimowo
Raczej pozytywnie oceniam moją pracę tutaj. Co prawda faktycznie czasem było dużo stresu, ale dobrze płacili, były perspektywy, by zostać tam na dłużej, proponowali jakieś awanse itp.

Poza tym miałem fajny zespół i przyjemnie nam się współpracowało.

Ten pracodawca jest pewny, solidny i uczciwy więc go polecam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

Branża: FMCGMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa o pracę w Tarczyńskim była dla mnie prosta. Dużo konkretów i żadnego lania wody ze strony rekruterów. W firmie rozmawiały ze mną dwie osoby. Opowiedzieli najpierw trochę o warunkach pracy i byli w tym bardzo szczerzy, pokazywali nie tylko zalety, ale też i wady i nie bali się o nich mówić. Za to ode mnie duży plus, najczęściej przedsiębiorstwa jedynie chwalą się co to nie oni, a jak przyjdzie co do czego to okazuje się że wcale tak dobrze nie jest. Tutaj od początku była gra w otwarte karty. Mnie pytali o takie podstawowe rzeczy, jak radziłem sobie z trudnymi sytuacjami w poprzedniej pracy i żebym opowiedział coś o swoich sukcesach. Atmosfera rozmowy wręcz partnerska, nie ma się czego bać.