ING Bank Śląski

Finanse / Ekonomia

O ING Bank Śląski

ING Bank Śląski posiada prawie 400 placówek w całej Polsce, dzięki temu obsługuje prawie 4 miliony klientów detalicznych oraz 41 tysięcy klientów korporacyjnych. Historia banku rozpoczęła się w 1988 roku, kiedy utworzono Bank Śląski w Katowicach.

Obecnie to jedna z prężnie działających firm o bardzo dużym potencjale docenianym w różnorodnych rankingach - między innymi w 2016 roku ING Bank Śląski po raz siódmy zdobył tytuł TOP Employer Polska.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Do takiej pracy chciało się przychodzić

2017-01-22
Kasjerka
Druga praca w bankowości i od razu strzał w dziesiątkę. Udało mi się :) Trafiłam do oddziału z fajnymi ludźmi z którymi zwyczajnie dało się rozmawiać, dogadać, uzyskać pomoc. Zarobki od początku do końca mi odpowiadały :) W pracy się nie nudziłam i zawsze mogłam sobie dodatkowo dorobić premią :) Ze szkoleń wyniosłam bardzo dużo dla siebie, poszerzyłam swoją wiedzę na różne tematy związane bezpośrednio z pracą. Chwilami bardzo przeżywałam różne sprawy i się stresowałam niepotrzebnie co było sporym błędem. Trzeba się nauczyć spokoju :) Przy pracy z klientem bez tego ani rusz :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca klienta (call center) (Praca)

2017-01-23
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Myślałam, że będzie nie wiadomo co i nie wiadomo ile etapów a była zwyczajna rozmowa. Element, który może być jakoś zaskakujący to wypowiedź po angielsku testująca czy się zna ten język. Innych nietypowych elementów nie było, przynajmniej w trakcie mojej rekrutacji.

Skupili się na wypytywaniu mnie dlaczego wybrałam taką pracę; czy chcę się uczyć; czy będę dyspozycyjna w takim zakresie godzin; od kiedy mogłabym zaczynać; czy lubię osiągać założone cele itp. Szkoda, że szybciej nie odpowiadają co dalej to moja jedyna uwaga.