ING Bank Śląski

Finanse / Ekonomia

O ING Bank Śląski

ING Bank Śląski posiada prawie 400 placówek w całej Polsce, dzięki temu obsługuje prawie 4 miliony klientów detalicznych oraz 41 tysięcy klientów korporacyjnych. Historia banku rozpoczęła się w 1988 roku, kiedy utworzono Bank Śląski w Katowicach.

Obecnie to jedna z prężnie działających firm o bardzo dużym potencjale docenianym w różnorodnych rankingach - między innymi w 2016 roku ING Bank Śląski po raz siódmy zdobył tytuł TOP Employer Polska.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Do takiej pracy chciało się przychodzić

2017-01-22
Kasjerka
Druga praca w bankowości i od razu strzał w dziesiątkę. Udało mi się :) Trafiłam do oddziału z fajnymi ludźmi z którymi zwyczajnie dało się rozmawiać, dogadać, uzyskać pomoc. Zarobki od początku do końca mi odpowiadały :) W pracy się nie nudziłam i zawsze mogłam sobie dodatkowo dorobić premią :) Ze szkoleń wyniosłam bardzo dużo dla siebie, poszerzyłam swoją wiedzę na różne tematy związane bezpośrednio z pracą. Chwilami bardzo przeżywałam różne sprawy i się stresowałam niepotrzebnie co było sporym błędem. Trzeba się nauczyć spokoju :) Przy pracy z klientem bez tego ani rusz :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca klienta (call center) (Praca)

2017-01-23
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Myślałam, że będzie nie wiadomo co i nie wiadomo ile etapów a była zwyczajna rozmowa. Element, który może być jakoś zaskakujący to wypowiedź po angielsku testująca czy się zna ten język. Innych nietypowych elementów nie było, przynajmniej w trakcie mojej rekrutacji.

Skupili się na wypytywaniu mnie dlaczego wybrałam taką pracę; czy chcę się uczyć; czy będę dyspozycyjna w takim zakresie godzin; od kiedy mogłabym zaczynać; czy lubię osiągać założone cele itp. Szkoda, że szybciej nie odpowiadają co dalej to moja jedyna uwaga.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz