ING Bank Śląski

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O ING Bank Śląski

ING Bank Śląski posiada prawie 400 placówek w całej Polsce, dzięki temu obsługuje prawie 4 miliony klientów detalicznych oraz 41 tysięcy klientów korporacyjnych. Historia banku rozpoczęła się w 1988 roku, kiedy utworzono Bank Śląski w Katowicach.

Obecnie to jedna z prężnie działających firm o bardzo dużym potencjale docenianym w różnorodnych rankingach - między innymi w 2016 roku ING Bank Śląski po raz siódmy zdobył tytuł TOP Employer Polska.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Do takiej pracy chciało się przychodzić

2017-01-22
Kasjerka
Druga praca w bankowości i od razu strzał w dziesiątkę. Udało mi się :) Trafiłam do oddziału z fajnymi ludźmi z którymi zwyczajnie dało się rozmawiać, dogadać, uzyskać pomoc. Zarobki od początku do końca mi odpowiadały :) W pracy się nie nudziłam i zawsze mogłam sobie dodatkowo dorobić premią :) Ze szkoleń wyniosłam bardzo dużo dla siebie, poszerzyłam swoją wiedzę na różne tematy związane bezpośrednio z pracą. Chwilami bardzo przeżywałam różne sprawy i się stresowałam niepotrzebnie co było sporym błędem. Trzeba się nauczyć spokoju :) Przy pracy z klientem bez tego ani rusz :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca klienta (call center) (Praca)

2017-01-23
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz