Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

ING Bank Śląski

Finanse / Ekonomia

O ING Bank Śląski

ING Bank Śląski posiada prawie 400 placówek w całej Polsce, dzięki temu obsługuje prawie 4 miliony klientów detalicznych oraz 41 tysięcy klientów korporacyjnych. Historia banku rozpoczęła się w 1988 roku, kiedy utworzono Bank Śląski w Katowicach.

Obecnie to jedna z prężnie działających firm o bardzo dużym potencjale docenianym w różnorodnych rankingach - między innymi w 2016 roku ING Bank Śląski po raz siódmy zdobył tytuł TOP Employer Polska.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Po prostu dobry pracodawca

młodszy programista
Według mnie ING to bardzo dobry pracodawca. Oferują uczciwe warunki pracy i szanują swoich pracowników, więc jak najbardziej jestem zadowolony. Pensja mi odpowiada, moje obowiązki nie są nudne i cały czas mogę uczyć się tu czegoś nowego. A w dodatku jestem otoczony przez prawdziwych specjalistów, a przy tym po prostu sympatycznych ludzi. Dzięki temu atmosfera w moim dziale jest po prostu przyjemna. Czasami pojawiają się jakieś stresujące sytuacje i to mógłbym uznać za minus, ale z drugiej strony tak jest wszędzie. Chyba nie ma firmy, w której kompletnie nigdy nie byłoby stresu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca klienta (call center) (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Myślałam, że będzie nie wiadomo co i nie wiadomo ile etapów a była zwyczajna rozmowa. Element, który może być jakoś zaskakujący to wypowiedź po angielsku testująca czy się zna ten język. Innych nietypowych elementów nie było, przynajmniej w trakcie mojej rekrutacji.

Skupili się na wypytywaniu mnie dlaczego wybrałam taką pracę; czy chcę się uczyć; czy będę dyspozycyjna w takim zakresie godzin; od kiedy mogłabym zaczynać; czy lubię osiągać założone cele itp. Szkoda, że szybciej nie odpowiadają co dalej to moja jedyna uwaga.