Ideo

Logo Ideo
+ Dodaj opinię
Internet / IT / Nowe Technologie

Ideo Sp. z o.o. to agencja interaktywna zajmująca się planowaniem, tworzeniem i promocją różnorodnych rozwiązań internetowych. Firma istnieje od 1999 roku i obecnie zatrudnia ponad 180 specjalistów. Do tej pory udało im się zrealizować projekty dla 1000 instytucji.

Rozmowy kwalifikacyjne w Ideo

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

2 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Asystentka

Rekrutacja odbyła się:grudzień 2016, Rzeszów

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Było miło i atmosfera w porządku. Zadawali mi takie pytania: - jak często przeglądam internet - co sprawdzam najczęściej - czy umiem sobie łatwo poradzić ze znajdowaniem informacji - czy lubię sama pisać odpowiedzi na forach internetowych - czy mam swojego bloga - czy uważam, że dobrze sobie radzę z pisaniem po polsku i nie robię błędów - od kiedy mogę mieć czas - czy chcę się rozwijać i dalej uczyć - na czym najbardziej mi zależy w pracy

Rozwiń
Data dodania: 28.11.2016
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Pracownik obsługi sklepu internetowego Rzeszów

Rekrutacja odbyła się:styczeń 2016, Rzeszów

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Bardzo sympatyczna rozmowa kwalifikacyjna, wszystko przebiegło bez problemu. W trakcie zadali mi parę pytań, ale wszystkich można się było spodziewać. Miałem najpierw powiedzieć co studiuję i czy jestem zadowolony z takiego wyboru. Później opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i co wiem o internecie. Chodziło im o to, czy się orientuje w wyszukiwarkach, czy wiem co to są blogi, fora internetowe itp i jak na tym szukać treści. Poza tym pytali mnie czy potrafię i lubię pisać, bo osoba na tym stanowisku ma także tworzyć treści. A i jeszcze to czego chciałbym się u nich przy okazji nauczyć i co mnie zmotywowało do zaaplikowania. Nawet nie zdążyłem się dobrze zestresować. Rozmowa trwała jakieś 20 minut.

Rozwiń
Data dodania: 21.01.2016
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie