Grupa Wirtualna Polska

Logo Grupa Wirtualna Polska
+ Dodaj opinię

Grupa Wirtualna Polska Czy to Twoja firma?
Grupa WP zaczęła swoją działalność w 1995 roku. Od tej pory regularnie się rozwija - przejęła już między innymi Grupę Money, radia internetowe OpenFM i PolskąStację oraz wakacje.pl. Ze względu na liczbę unikalnych użytkowników odwiedzających serwisy WP, firma jest liderem na polskim rynku. Uzyskuje około 18 milionów użytkowników oraz około 3,7 miliarda odsłon krajowych. Główna siedziba spółki znajduje się w Warszawie.

Rozmowy kwalifikacyjne w Grupa Wirtualna Polska

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

2 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Redaktor serwisu Turystyka

Rekrutacja odbyła się:sierpień 2016, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

W ramach rekrutacji do WP byłam na rozmowie kwalifikacyjnej u nich w tej głównej siedzibie. Z własnego doświadczenia wiem, że przy rekrutacji na tego typu stanowiska jedyne, co wiadomo, to, że nic nie wiadomo. Bardzo różnie podchodzą do sprawy testowania potencjalnych kandydatów. Tutaj uczestniczyłam w tej jednej, jedynej rozmowie prowadzonej zresztą bardzo sympatycznie. Rozmowa była jedynie bardzo rozbudowana, częściowo na temat mojego doświadczenia, motywacji do pracy, znajomości branży, a częściowo na temat turystyki, czyli de facto moich zainteresowań. Nie obyło się bez pytań o oczekiwania względem finansów oraz o dyspozycyjność po okresie wypowiedzenia z obecnej pracy. Sprawdzono również moją znajomość angielskiego.

Rozwiń
Data dodania: 16.08.2016

Aplikowałeś na: Specjalista ds. Infrastruktury Data Center

Rekrutacja odbyła się:listopad 2015, Gdańsk

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Ogłoszenie znalazłem w zakładce kariera na stronie Wirtualnej Polski. Zaaplikowałem, a po jakimś czasie zadzwonił telefon i zaprosili mnie na rozmowę w siedzibie firmy. W trakcie rozmowy obecna była osoba z działu HR i kierownik działu, do którego miałem zostać zatrudniony. W trakcie pytali mnie na przykład o dotychczasowe zatrudnienie, dlaczego chcę zrezygnować z pracy, w której wtedy pracowałem, czego sam oczekuję od potencjalnego pracodawcy. Sam też mogłem zadawać pytania, ale chyba wtedy o nic nie pytałem. Po rozmowie dostałem test wiedzowy do wypełnienia w domu. Miało to sprawdzić moje umiejętności w praktyce. Na koniec dostałem telefon z informacją, że chcą mnie zatrudnić.

Rozwiń
Data dodania: 01.12.2015