Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

GE Healthcare

Farmaceutyka / Medycyna

O GE Healthcare

GE Healthcare jest dostawcą innowacyjnych technologii i usług, które wyznaczają nowe standardy opieki medycznej dla lekarzy i  administratorów służby zdrowia.

Pomagają one zmienić jakość oraz efektywność opieki medycznej na całym świecie.

Nasze Krakowskie Centrum Doskonałości (GE Healthcare CoE IT) od 2013 specjalizuje się w procesach i narzędziach wykorzystywanych w ramach różnych obszarów działalności GE Healthcare.

W Krakowie oferujemy pracę specjalistom w zakresie rozwiązań eCommerce, technologii firmy Oracle, a także oprogramowania klasy ERP oraz tworzenia aplikacji internetowych i zarządzania projektami.

W ofercie są także staże.


Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma dla pracowitych i aktywnych

Doradca klienta
Jako doradca klienta zajmowałam się w GE zarówno pozyskiwaniem nowych partnerów, jak i podtrzymywaniem kontaktu z tymi dotychczasowymi. Pracy było bardzo, bardzo dużo, więc work-life balance kształtowało się nie najlepiej. Czasami brakowało czasu na życie prywatne, także jeśli chcesz przepracować 8 godzin i wyjść do domu, to raczej tu nie przychodź.

W GE poznałam wielu naprawdę fajnych ludzi, z którymi kontakt utrzymuję do dziś. Pracownikom w tej firmie przynajmniej nie brakuje wiary w to, co robią i mają świadomość dobrej marki, dla której pracują.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Służba ZdrowiaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Najpierw rozmowa telefoniczna. Trochę ogólnych pytań, nic trudnego. Później spotkanie w siedzibie firmy. Tam czekała mnie miła i rzeczowa rozmowa dotycząca głównie informacji, które zawarłem w cv, pytali o to dosyć szczegółowo. Duża część wywiadu dotyczyła poprzednich stanowisk z dokładnym opisaniem obowiązków i umiejętności, które wtedy nabyłem. W ramach “praktycznego” sprawdzenia moich umiejętności czekało mnie odegranie scenki z rekruterem. Scena była symulacją pozyskiwania nowego klienta, nic co mogłoby zaskoczyć na rekrutacji do tej firmy. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i nie zabrało mi całego dnia.