GE Healthcare

Farmaceutyka / Medycyna

O GE Healthcare

GE Healthcare jest dostawcą innowacyjnych technologii i usług, które wyznaczają nowe standardy opieki medycznej dla lekarzy i  administratorów służby zdrowia.

Pomagają one zmienić jakość oraz efektywność opieki medycznej na całym świecie.

Nasze Krakowskie Centrum Doskonałości (GE Healthcare CoE IT) od 2013 specjalizuje się w procesach i narzędziach wykorzystywanych w ramach różnych obszarów działalności GE Healthcare.

W Krakowie oferujemy pracę specjalistom w zakresie rozwiązań eCommerce, technologii firmy Oracle, a także oprogramowania klasy ERP oraz tworzenia aplikacji internetowych i zarządzania projektami.

W ofercie są także staże.


Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma dla pracowitych i aktywnych

2015-12-03
Doradca klienta
Jako doradca klienta zajmowałam się w GE zarówno pozyskiwaniem nowych partnerów, jak i podtrzymywaniem kontaktu z tymi dotychczasowymi. Pracy było bardzo, bardzo dużo, więc work-life balance kształtowało się nie najlepiej. Czasami brakowało czasu na życie prywatne, także jeśli chcesz przepracować 8 godzin i wyjść do domu, to raczej tu nie przychodź.

W GE poznałam wielu naprawdę fajnych ludzi, z którymi kontakt utrzymuję do dziś. Pracownikom w tej firmie przynajmniej nie brakuje wiary w to, co robią i mają świadomość dobrej marki, dla której pracują.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Klienta Biznesowego (Praca)

2016-01-02
Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

1 etap to przesłanie dokumentów aplikacyjnych. 2 etap to rozmowa przez telefon, przynajmniej w moim przypadku. W trakcie tego etapu zadano mi trzy pytania - jakie mam doświadczenie, od kiedy ewentualnie mogę zacząć, ile chciałabym zarobić na takim stanowisku. Na podstawie tych odpowiedzi wybrali kilka (chyba) osób na spotkania rekrutacyjne, czyli 3 etap.

To spotkanie miało zweryfikować wszystko, co zawarłam w CV. Ponownie pytali mnie o doświadczenie, tylko tym razem musiałam dokładnie wyjaśniać, co robiłam na danym stanowisku. Do tego pojawiły się pytania o wykształcenie, prawo jazdy i znajomość produktów bankowych. Miałam też odegrać scenkę pokazującą, że potrafię pozyskać nowego klienta. To była bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja, trzeba im przyznać.