GE Healthcare

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O GE Healthcare

GE Healthcare jest dostawcą innowacyjnych technologii i usług, które wyznaczają nowe standardy opieki medycznej dla lekarzy i  administratorów służby zdrowia.

Pomagają one zmienić jakość oraz efektywność opieki medycznej na całym świecie.

Nasze Krakowskie Centrum Doskonałości (GE Healthcare CoE IT) od 2013 specjalizuje się w procesach i narzędziach wykorzystywanych w ramach różnych obszarów działalności GE Healthcare.

W Krakowie oferujemy pracę specjalistom w zakresie rozwiązań eCommerce, technologii firmy Oracle, a także oprogramowania klasy ERP oraz tworzenia aplikacji internetowych i zarządzania projektami.

W ofercie są także staże.


Nowe OpinieDodaj

3.8

Firma dla pracowitych i aktywnych

2015-12-03
Doradca klienta
Jako doradca klienta zajmowałam się w GE zarówno pozyskiwaniem nowych partnerów, jak i podtrzymywaniem kontaktu z tymi dotychczasowymi. Pracy było bardzo, bardzo dużo, więc work-life balance kształtowało się nie najlepiej. Czasami brakowało czasu na życie prywatne, także jeśli chcesz przepracować 8 godzin i wyjść do domu, to raczej tu nie przychodź.

W GE poznałam wielu naprawdę fajnych ludzi, z którymi kontakt utrzymuję do dziś. Pracownikom w tej firmie przynajmniej nie brakuje wiary w to, co robią i mają świadomość dobrej marki, dla której pracują.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Klienta Biznesowego (Praca)

2016-01-02
Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz