GE Healthcare

Farmaceutyka / Medycyna

O GE Healthcare

GE Healthcare jest dostawcą innowacyjnych technologii i usług, które wyznaczają nowe standardy opieki medycznej dla lekarzy i  administratorów służby zdrowia.

Pomagają one zmienić jakość oraz efektywność opieki medycznej na całym świecie.

Nasze Krakowskie Centrum Doskonałości (GE Healthcare CoE IT) od 2013 specjalizuje się w procesach i narzędziach wykorzystywanych w ramach różnych obszarów działalności GE Healthcare.

W Krakowie oferujemy pracę specjalistom w zakresie rozwiązań eCommerce, technologii firmy Oracle, a także oprogramowania klasy ERP oraz tworzenia aplikacji internetowych i zarządzania projektami.

W ofercie są także staże.


Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma dla pracowitych i aktywnych

2015-12-03
Doradca klienta
Jako doradca klienta zajmowałam się w GE zarówno pozyskiwaniem nowych partnerów, jak i podtrzymywaniem kontaktu z tymi dotychczasowymi. Pracy było bardzo, bardzo dużo, więc work-life balance kształtowało się nie najlepiej. Czasami brakowało czasu na życie prywatne, także jeśli chcesz przepracować 8 godzin i wyjść do domu, to raczej tu nie przychodź.

W GE poznałam wielu naprawdę fajnych ludzi, z którymi kontakt utrzymuję do dziś. Pracownikom w tej firmie przynajmniej nie brakuje wiary w to, co robią i mają świadomość dobrej marki, dla której pracują.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Klienta Biznesowego (Praca)

2016-01-02
Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

1 etap to przesłanie dokumentów aplikacyjnych. 2 etap to rozmowa przez telefon, przynajmniej w moim przypadku. W trakcie tego etapu zadano mi trzy pytania - jakie mam doświadczenie, od kiedy ewentualnie mogę zacząć, ile chciałabym zarobić na takim stanowisku. Na podstawie tych odpowiedzi wybrali kilka (chyba) osób na spotkania rekrutacyjne, czyli 3 etap.

To spotkanie miało zweryfikować wszystko, co zawarłam w CV. Ponownie pytali mnie o doświadczenie, tylko tym razem musiałam dokładnie wyjaśniać, co robiłam na danym stanowisku. Do tego pojawiły się pytania o wykształcenie, prawo jazdy i znajomość produktów bankowych. Miałam też odegrać scenkę pokazującą, że potrafię pozyskać nowego klienta. To była bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja, trzeba im przyznać.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz