Focus Telecom

Nowe technologie / IT, Telekomunikacja

O Focus Telecom

Focus Telecom to lider rynku w zakresie narzędzi business automation & communication. Firma powstała w roku 2008 i od tego czasu zajmuje się wprowadzaniem innowyacyjnych rozwiazań wykorzystywanych do zwiększania sprzedaży, lepszej obsługi klienta oraz bardziej efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Firma dwukrotnie znalazła się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, zdobyła też nagrody: „Najlepszy produkt dla biznesu 2014” oraz „Najlepsze produkty dla MSP 2015” przyznawane przez Gazetę Finansową.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Szkoda zmarnowanych szans

2016-03-08
anonimowo
Zgadzam się z wami, kolorowo nie było, a to głównie zasługa szefów. Kurczę, trochę głupio mi narzekać, bo jednak coś tam próbowali zdziałać, ale bardoz nieudolnie. Szkolenia były, tak, inwestowali w pracownika, tak, ale zupełnie nie potrafili zarządzać tą firmą, a szkoda, bo potencjał był (jest?) spory więc szkoda by było jakby się wszystko zmarnowało.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena negatywna
  Ocena rozmowy:Negatywna

  Telemarketer (Praca)

  2016-06-03
  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Znajomy Rodzina
  Ogólny komentarz

  Moja rozmowa właściwie przebiegała dosyć podobnie. Nie mają jakiś wielkich wymagań na to stanowisko, a sama rozmowa to w dużej mierze formalność. Tak jak ktoś napisał, głównie oni gadają, taka prezentacja firmy, pytań raczej mało. Tylko trochę o to, co robiłem wcześniej i tyle.

  Po rozmowie jest zaproszenie na szkolenie (bezpłatne oczywiście), a po szkoleniu można zacząć pracę, ale ja zrezygnowałem już po tym szkoleniu, bo stwierdziłem, że szkoda czasu.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz