Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Ergo Hestia

Ubezpieczenia

O Ergo Hestia

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało ponad 25 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia to firma wyznaczająca kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i wielokrotnie zdobywająca uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki otwartości na dialog, innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Nasz sukces zbudowaliśmy dla ludzi i dzięki ludziom. Bezsprzecznie jesteśmy liderami nowoczesności w całej branży ubezpieczeniowej, a wdrażane w ERGO Hestii rozwiązania wyprzedzają rynek, wyznaczając nowe standardy. Naszym pracownikom dajemy możliwość budowania świata nowych, lepszych ubezpieczeń. Wyprzedzamy potrzeby klientów, przekraczamy bariery, tworzymy najnowsze technologie i rozwiązania. ERGO Hestia to również rzetelny pracodawca, który zapewnia swoim pracownikom poczucie stabilizacji i otwiera wiele możliwości rozwoju.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Zdobyłam tam przydatne doświadczenie

anonimowo
To była moja pierwsza praca i jako taka była w porządku. Ale i tak nie zdecydowałam się na dłuższą współpracę z nimi. Wszystko dlatego, że szanse na awans były niewielkie, a ile można pracować na jednym stanowisku i to za wcale nie takie duże pieniądze. Ale mimo wszystko na początku mi się podobało, bo miałam w miarę elastyczny czas pracy i mogłam uczyć się nowych rzeczy. Zdobywanie doświadczenia było dla mnie wtedy priorytetem i muszę przyznać, że pod tym względem ta Ergo Hestia spełniła moje oczekiwania.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych (Praca)

Branża: UbezpieczeniaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Pytania z dwóch rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznej i twarzą w twarz, więcej rozmów nie miałam nie dostałam się na drugie spotkanie) - jakie masz wykształcenie? jak sobie radziłaś we wcześniejszej pracy? gdzie wcześniej pracowałaś? jaki jest Twój poziom znajomości Excela? co chcesz robić dalej? jak u Ciebie z chęcią nauki? jak z dyspozycyjnością? jakie są Twoje oczekiwania?

Co jest bardzo fajne i na szczęście coraz więcej firm to stosuje to informowanie o wynikach bez względu na to jakie są