Ergo Hestia

Ubezpieczenia

O Ergo Hestia

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało ponad 25 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia to firma wyznaczająca kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego i wielokrotnie zdobywająca uznanie klientów oraz partnerów biznesowych dzięki otwartości na dialog, innowacyjności i wysokiej jakości likwidacji szkód.

Nasz sukces zbudowaliśmy dla ludzi i dzięki ludziom. Bezsprzecznie jesteśmy liderami nowoczesności w całej branży ubezpieczeniowej, a wdrażane w ERGO Hestii rozwiązania wyprzedzają rynek, wyznaczając nowe standardy. Naszym pracownikom dajemy możliwość budowania świata nowych, lepszych ubezpieczeń. Wyprzedzamy potrzeby klientów, przekraczamy bariery, tworzymy najnowsze technologie i rozwiązania. ERGO Hestia to również rzetelny pracodawca, który zapewnia swoim pracownikom poczucie stabilizacji i otwiera wiele możliwości rozwoju.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przyjemna praca moim zdaniem

anonimowo
Pracowałam przeszło rok teraz mogę powiedzieć, że to była przyjemna praca bez większych problemów. Ewentualnie presja albo stres mogą być uznane za minus. Ja uważam szczerze, że do pewnych spraw trzeba przywyknąć w zależności od branży.

Za fajne zadowalające pieniądze i pracę w normalnych godzinach można zapłacić tym "poświeceniem się" i stresem. Już jak odchodziłam zaczynało być korporacyjnie to większe zagrożenie niż sam stres. Pracę lubiłam z wielu powodów między innymi przez fajnych ludzi i benefity.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych (Praca)

Branża: UbezpieczeniaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Pytania z dwóch rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznej i twarzą w twarz, więcej rozmów nie miałam nie dostałam się na drugie spotkanie) - jakie masz wykształcenie? jak sobie radziłaś we wcześniejszej pracy? gdzie wcześniej pracowałaś? jaki jest Twój poziom znajomości Excela? co chcesz robić dalej? jak u Ciebie z chęcią nauki? jak z dyspozycyjnością? jakie są Twoje oczekiwania?

Co jest bardzo fajne i na szczęście coraz więcej firm to stosuje to informowanie o wynikach bez względu na to jakie są