Electrum

Nowe technologie / IT, Instalacja / Utrzymanie / Serwis

O Electrum

Electrum to firma istniejąca od 1997 roku zajmująca się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań inżynieryjnych. Przedsiębiorstwo działa jako generalny wykonawca przy budowie i modernizacji różnorodnych obiektów. Główna siedziba Electrum zlokalizowana jest w Białymstoku.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok dla pracowników

anonimowo
Swoich pracowników traktują bardzo ok. Płacą wynagrodzenia odpowiednie do stanowiska i do wkładu pracy zapewniają wszystkie normalne już w tej chwili benefity pilnują godzin pracy i nie wymagają zostawania nie wiadomo jak długo. Powinni się postarać jeszcze o premie, ale tego brakowało. Zamiast premii dawali rozwój to chyba jest ważniejsze. Firma moim zdaniem jest z tych co to można polecać innym ludziom, którzy szukają normalnej pracy. Wszystko było normalnie i na odpowiednim poziomie co nie jest znowu takie częste. Wiem jak nieraz posłucha się znajomych ma się jakieś porównanie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kierownik (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: BiałystokTermin rozmowy: 7.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Języki obce
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa nie była trudna, choć niektóre pytania moim zdaniem były bezsensowne i mnie trochę zirytowały. Bo okej, omawiamy wykształcenie, doświadczenie, nawet zainteresowania - w porządku, to ma jakiś sens, ale pytania typu “jak siebie widzisz za X lat” albo “czego się spodziewasz po pracy tutaj” to trochę bezsens, bo to takie gdybanie… W większości przypadków nie wiem nawet co będę robił jutro, a co dopiero za 5 lat? Także moim zdaniem lekki bezsens.