Infinity Group

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Infinity Group

Infinity Group zajmuje się projektowaniem, dopasowywaniem i wdrażaniem światowej klasy rozwiązań dedykowanych dla web content managementu, digital marketingu oraz e-commerce. Firma istnieje na rynku od 15 lat - obecnie zatrudnia ponad 70 specjalistów, którzy pracują w biurze w Białymstoku.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Firma z gatunku "niezła, ale bez szaleństwa"

2016-02-25
Specjalista e-commerce
Infinity Group to typowy przeciętniak w swojej branży. Takich firm jak ta jest najwięcej. Przeciętne zarobki, niewielka szansa na awans - żeby było jasne dla mnie awans to awans pionowy, średnia organizacja itp. Za to fajna atmosfera, bo ludzie sympatyczni i czuć taki ogólny luz. Duże, ciekawe zadania chyba dla każdego działu i tym samym rozwój osobisty. No i dobra kawa ;)

Pracowałam tam niedługo i nie wiem czy bym wróciła. Pewnie nie, ale w ogóle zmieniłam miasto zamieszkania i teraz inaczej widzę tamte realia. Infinity było dobrym miejscem na start i ciężko powiedzieć, gdzie bym była teraz gdyby nie praca tam :)
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz