Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Erbud Industry

Przemysł / Produkcja, Energetyka / Surowce

O Erbud Industry

ERBUD INDUSTRY Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu inżynierii i serwisu dla przemysłu i energetyki, w Polsce i zagranicą. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej Erbud, jednej z czołowych firm budowlanych w kraju, notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.


Działalność spółki Erbud Industry Sp. z o.o. skupia się na szeroko pojętej współpracy z branżą energetyczną. Głównym profilem działalności Spółki jest projektowanie, budowa, remonty i modernizacje obiektów, ciągów technologicznych dla energetyki i przemysłu oraz kompleksowa realizacja wszelkich dużych projektów industrialnych o różnym stopniu skomplikowania od projektu po rozruch.


Zakres działalności:  • projekty inżynieryjne także w formule EPC

  • budowa, remonty, modernizacje

  • stały serwis obiektów, instalacji, urządzeń, w energetyce, ciepłownictwie, przemyśle chemicznym, papierniczym, infrastrukturze komunalnej miast i wsi.


Praca w Erbud Industry daje możliwość podejmowania nowych wyzwań i podnoszenia sukcesów każdego dnia. Jesteśmy przekonani, że stały rozwój kadry, to wzrost wartości naszej firmy i zadowolenie naszych Klientów.

Gwarantujemy:
•    Komfort pracy
•    Partnerski styl współpracy
•    Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Raczej nic szczególnego

anonimowo
Praca raczej na początek. Bo faktycznie, można się sporo nauczyć i wdrożyć we wszystkie obowiązki i po prostu zobaczyć co i jak. No i atmosfera naprawdę na piątkę, pod tym względem chyba nie mogłem lepiej trafić. Fajni, równi ludzie, nie było między nami żadnych spięć czy konfliktów. Kasa za to była taka średnia. To znaczy niby ok, ale wiem że są podobne miejsca, gdzie płacą więcej. Ale to jeszcze było do zniesienia. Najgorszy był dla mnie zaburzony work-life balance. Zdarzało się sporo nadgodzin, co trochę dezorganizowało życie prywatne. Także pracę w Erbudzie polecam głównie na start, bo potem można jednak trafić trochę lepiej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

To była tylko rozmowa na stażystkę, więc się cieszyłam, że nie komplikują rekrutacji. Tak więc miałam rozmowę w firmie w sympatycznej atmosferze.

Zapytano mnie jakie mam cele zawodowe, co chcę robić w przyszłości, czego oczekuję i czego chce się nauczyć na stażu, co studiuję, czy umiem obsługiwać programy głównie Word i Excel, czy kiedykolwiek pracowałam na Comarchu, czy znam przepisy finansowe, czym się interesuje, ile godzin tygodniowo mogłabym odbywać staż. Oni sami opowiadają o firmie, zasadach stażowania, więc nie ma problemów, że coś jest niejasne.