Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Erbud Industry

Przemysł / Produkcja, Energetyka / Surowce

O Erbud Industry

ERBUD INDUSTRY Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu inżynierii i serwisu dla przemysłu i energetyki, w Polsce i zagranicą. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej Erbud, jednej z czołowych firm budowlanych w kraju, notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.


Działalność spółki Erbud Industry Sp. z o.o. skupia się na szeroko pojętej współpracy z branżą energetyczną. Głównym profilem działalności Spółki jest projektowanie, budowa, remonty i modernizacje obiektów, ciągów technologicznych dla energetyki i przemysłu oraz kompleksowa realizacja wszelkich dużych projektów industrialnych o różnym stopniu skomplikowania od projektu po rozruch.


Zakres działalności:  • projekty inżynieryjne także w formule EPC

  • budowa, remonty, modernizacje

  • stały serwis obiektów, instalacji, urządzeń, w energetyce, ciepłownictwie, przemyśle chemicznym, papierniczym, infrastrukturze komunalnej miast i wsi.


Praca w Erbud Industry daje możliwość podejmowania nowych wyzwań i podnoszenia sukcesów każdego dnia. Jesteśmy przekonani, że stały rozwój kadry, to wzrost wartości naszej firmy i zadowolenie naszych Klientów.

Gwarantujemy:
•    Komfort pracy
•    Partnerski styl współpracy
•    Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre zarobki, ale za dużo obowiązków

anonimowo
Było tak sobie, a przynajmniej nastawiałem się na więcej. Przede wszystkim przytłaczał mnie nawał pracy. Często trzeba było pracować na budowie nie 8, a 12 godzin. W takim przypadku życie prywatne praktycznie nie istniało. To zdecydowany minus, bo było po prostu ciężko. Z drugiej strony przynajmniej dało się przyzwoicie zarobić, także coś za coś. No i jednak też można tam było zdobyć cenne doświadczenie. W związku z tym zdecydowałem, że popracuję tam jakiś czas i się przemęczę, ale zarobię trochę kasy i nauczę się nowych rzeczy. I tak w sumie zrobiłem i innym też polecam taką opcję, bo Erbud to raczej nie jest firma na dłużej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

To była tylko rozmowa na stażystkę, więc się cieszyłam, że nie komplikują rekrutacji. Tak więc miałam rozmowę w firmie w sympatycznej atmosferze.

Zapytano mnie jakie mam cele zawodowe, co chcę robić w przyszłości, czego oczekuję i czego chce się nauczyć na stażu, co studiuję, czy umiem obsługiwać programy głównie Word i Excel, czy kiedykolwiek pracowałam na Comarchu, czy znam przepisy finansowe, czym się interesuje, ile godzin tygodniowo mogłabym odbywać staż. Oni sami opowiadają o firmie, zasadach stażowania, więc nie ma problemów, że coś jest niejasne.