Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

DomData

Nowe technologie / IT

O DomData

DomData to firma zajmująca się projektowaniem, dostarczaniem, wdrażaniem i serwisowaniem systemów informatycznych. W obszarze jej działalności lezy również doradztwo technologiczne i biznesowe, dla wybranych branż.

DomData jest autorem produktów w obszarach: Business Process Management, Documents Management System, Business Intelligence oraz CRM.

Firma obsługuje zarówno ogromne przedsiębiorstwa o zasięgu globalnym, jak i małe firmy lokalne. Działa także poza Polską, m.in. w: Niemczech, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii oraz USA.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praktyki mogłyby być jeszcze lepsze

Praktykant
Praktyki dużo mi dały tylko mogłyby być jeszcze bardziej rozwijające. Fajnie jakby po praktykach dało się zostać na dłużej. Na przykład na staż albo na jakieś niskie stanowisko. Tego niestety firma nie proponowała.

Same praktyki pod względem nauki mi odpowiadały. Fajna atmosfera, wygodne godziny odbywania praktyk, koleżeńsko nastawieni ludzie jak najbardziej ok.

Mały dodatkowy plus za to, że praktyki były płatne. Co prawda niewiele, ale jednak.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystentka (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie pamiętam kiedy dokładnie byłam na tej rozmowie, nie mam tak bardzo pamięci do dat. Chyba ważniejsze żeby tu napisać jak to wyglądało niż kiedy to było. Ja z tego co pamiętam to tutaj akurat byłam na jednej jedynej rozmowie. Jeżeli chodzi o atmosferę to sympatycznie nie zdążyłam się nawet porządnie zestresować.

Trochę rzeczy powiedziałam po polsku trochę po angielsku typu gdzie wcześniej pracowałam, jak u mnie z redagowaniem tekstów, ogarnianiem wyjazdów służbowych, Officem, organizacją pracy i dyspozycyjnością. A i jakie mam oczekiwania :) Nie mam pojęcia czy prowadzone były dalsze rozmowy np. kolejne etapy to nie podpowiem :)