DomData

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O DomData

DomData to firma zajmująca się projektowaniem, dostarczaniem, wdrażaniem i serwisowaniem systemów informatycznych. W obszarze jej działalności lezy również doradztwo technologiczne i biznesowe, dla wybranych branż.

DomData jest autorem produktów w obszarach: Business Process Management, Documents Management System, Business Intelligence oraz CRM.

Firma obsługuje zarówno ogromne przedsiębiorstwa o zasięgu globalnym, jak i małe firmy lokalne. Działa także poza Polską, m.in. w: Niemczech, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii oraz USA.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Praktyki mogłyby być jeszcze lepsze

2016-11-13
Praktykant
Praktyki dużo mi dały tylko mogłyby być jeszcze bardziej rozwijające. Fajnie jakby po praktykach dało się zostać na dłużej. Na przykład na staż albo na jakieś niskie stanowisko. Tego niestety firma nie proponowała.

Same praktyki pod względem nauki mi odpowiadały. Fajna atmosfera, wygodne godziny odbywania praktyk, koleżeńsko nastawieni ludzie jak najbardziej ok.

Mały dodatkowy plus za to, że praktyki były płatne. Co prawda niewiele, ale jednak.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Asystentka (Praca)

2016-10-05
Branża: Administracja biurowaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz