Electrical Components International

Przemysł / Produkcja

O Electrical Components International

Firma Electrical Components International Sp. z o. o. jest producentem wiązek elektrycznych dla branż AGD i AUTOMOTIVE. Od 2006 roku jesteśmy częścią grupy ECI (Electrical Components International), jednego z największych producentów komponentów elektrycznych na świecie.

Biuro techniczne naszej firmy jest w stanie zaproponować innowacyjne rozwiązanie na każde zlecenie od Klienta.

Wysoka automatyzacja procesów produkcyjnych, zastosowanie wyrafinowanych instrumentów zarządzających produkcją, magazynem oraz logistyką pozwalają naszej firmie na spełnienie nawet najbardziej skrajnych zadań największych producentów branży AGD i AUTOMOTIVE.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Specyficzna praca, która ma dużo plusów i minusów

anonimowo
Praca jest o tyle mocno specyficzna, że z jednej strony bardzo docenia się te plusy (bardzo dużo benefitów np. Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny, eventy firmowe, dofinansowanie jedzenia, premie, bony na święta; elastyczny czas pracy, dobrą atmosferę). Z drugiej bardzo narzeka się na pieniądze, które są za niskie, stres, który znowu jest za wysoki i na to, że nie dba się o to, żeby ci najlepsi pracownicy chcieli pracować jak najdłużej. Firma mogłaby zmienić kilka kwestii, bo ma potencjał do bycia naprawdę dobrym pracodawcą.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków
  • Ubezpieczenia na życie