Logo Deutsche Bank
+ Dodaj opinię
Deutche Bank to wielotysięczny zespół profesjonalnych pracowników, rozwiązania dostosowane do warunków rynkowych, nowoczesne produkty oraz lider w tworzeniu usług finansowych na świecie. Firma funkcjonuje w ponad 70 krajach. W Polsce bank rozpoczął swoją działalność w 1990 roku, a od roku 1998 aktywnie buduje coraz większą sieć oddziałów, obecnie z centralą w Warszawie.

Opinie o Deutsche Bank

(12)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

12 opinii

3.7

4.1Atmosfera

3.3Benefity

3.2Możliwość rozwoju

3.7Wynagrodzenie

4.2Work/life balance

Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować opinii.

07.01.2016
3.6

Jest nieźle :)

Plusy: - można awansować, pod warunkiem, że dobrze wypełnia się swoje obowiązki - dobre stawki, lepsze niż u konkurencji - bank dobrze zarządzany - elastyczne godziny - dobre podejście do pracownika - fajny zespół Minusy: - Stres - Parcie na wyniki - Mało szkoleń - Czasem męczący klienci :)
więcej
01.10.2015
2.8

Telefon i auto służbowe, dobra pensja z , ale brak szkoleń

Tą firmę można scharakteryzować krótko. Słabe możliwości rozwoju, brak szkoleń o nowych produktach wprowadzanych na rynek, wymagana duża samodzielność, raczej nie ma co liczyć na czyjąś radę lub pomoc. Ale to tyle z negatywów. Pozytywne jest to, że zapewniają telefon i auto służbowe, co jest ogromną zaletą. Choć w pracy na tym stanowisku to norma, nie ma czym si...
więcej