Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Deutsche Bank

Finanse / Ekonomia

O Deutsche Bank

Deutche Bank to wielotysięczny zespół profesjonalnych pracowników, rozwiązania dostosowane do warunków rynkowych, nowoczesne produkty oraz lider w tworzeniu usług finansowych na świecie. Firma funkcjonuje w ponad 70 krajach. W Polsce bank rozpoczął swoją działalność w 1990 roku, a od roku 1998 aktywnie buduje coraz większą sieć oddziałów, obecnie z centralą w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajny bank, ale mogliby więcej płacić

anonimowo
W Deutsche Banku można się uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć! To największe atuty tego miejsca moim zdaniem. Przełożeni, jak i starsi stażem współpracownicy zawsze służą radą i wsparciem i ogółem są bardzo pomocni. To na początku bardzo mi pomogło we wdrożeniu się w nowe obowiązki. Także atmosferę oceniam na 5. No i jednak jest to międzynarodowa firma, a to też zawsze jest zaletą, bo daje większe możliwości rozwoju. Jedyne co średnio mi pasuje to zarobki. Może nie są najgorsze, ale do najlepszych też im sporo brakuje.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Poziom rekrutacji do Deutsche Bank był dość wysoki i fajnym doświadczeniem było dla mnie spróbować swoich sił. Poza stawianymi na początku, bardzo ogólnymi pytaniami czekało mnie jeszcze sprawdzenie wiedzy szczegółowej. Jeśli ktoś myśli, że można „zapunktować” tylko na ładne oczy, to nie w tej firmie… Bardzo podoba mi się takie profesjonalne podejście i rzetelne sprawdzanie kandydatów. Firma skontaktowała się ze mną w terminie podanym na koniec rozmowy i mimo, że dostałem negatywną odpowiedź, cieszę się z tej rekrutacji, bo to było świetne doświadczenie!