Deutsche Bank

Finanse / Ekonomia

O Deutsche Bank

Deutche Bank to wielotysięczny zespół profesjonalnych pracowników, rozwiązania dostosowane do warunków rynkowych, nowoczesne produkty oraz lider w tworzeniu usług finansowych na świecie. Firma funkcjonuje w ponad 70 krajach. W Polsce bank rozpoczął swoją działalność w 1990 roku, a od roku 1998 aktywnie buduje coraz większą sieć oddziałów, obecnie z centralą w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

A ja nie jestem przekonana do tej pracy...

doradca
Raczej widzę panuje klimat chwalenia Deutsche dlatego będę w opozycji do wszystkich. Pochwalę rzeczy zasługujące na to : atmosferę, wynagrodzenie i godziny pracy. Przy tym powiem jakie były wady pracy na moim stanowisku w tej firmie.

Podstawowa wada to bardzo mały żeby nie użyć określenia "żaden " rozwój. Druga rzecz to duża dawka stresu na dzień. Nie przypominam sobie żeby przynajmniej jeden dzień przeżyć bezstresowo. Trzecia ważna sprawa to system premiowy, albo raczej bliżej nieokreślony sposób jego działania. Czwarta problemy techniczne, które się często zdarzały. Nie było idealnie nie ma co kryć
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

doradca mobilny (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa sama w sobie była ok, ale nie podobały mi się oferowane warunki, więc w Deutsche Bank pracy ostatecznie nie przyjąłem. Co do samej rekrutacji –najpierw rozmowa telefoniczna, potem zaproszenie do siedziby banku. Pytania kręciły się wokół mojej osoby – gdzie wcześniej pracowałem, jakie mam pomysły związane z pozyskiwaniem klientów, jak sobie wyobrażam współpracę. Do tego zapytano mnie, ile zarabiałem w innym banku na podobnym stanowisku – i zaproponowali mi dokładnie takie samo wynagrodzenie. Od siebie powiedzieli jeszcze trochę o warunkach pracy, jakie są benefity itp. Podsumowując - rekrutacja raczej z tych szybkich i bezproblemowych, niestety sama praca mi nie odpowiadała.