Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Auxilia

Usługi Prawnicze

O Auxilia

Grupa Kapitałowa Auxilia istnieje na rynku od 2003 roku. Do Grupy należy m.in. Kancelaria Prawna LEXBRIDGE. Przedsiębiorstwo zajmuje się pomaganiem osobom poszkodowanym w wypadkach oraz ich rodzinom w uzyskiwaniu odszkodowań. Do tej pory firma uzyskała dla swoich klientów około 250 mln zł zadośćuczynień.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Warto tu pracować

Doradca klienta
Bardzo dobry pracodawca. Firma przez lata zbudowała sobie silną pozycję na rynku, dzięki czemu jest to świetne miejsce zatrudnienia. Praca jest trudna, wymagająca i często stresująca, ale mimo wszystko bardzo dobrze wspominam swoje początki tutaj. Zawdzięczam to genialnemu podejściu zarówno kolegów z pracy jak i kierownictwa wspierającego swoje team’y. Wszyscy są bardzo pomocni i zawsze chętnie poratują radą w trudniejszych sprawach. Tak było kiedy zaczynałem i tak jest nadal. Dlatego cieszę się, że wciąż kontynuuję swój rozwój w Auxilia. Ma się tu do czynienia z naprawdę dużymi i ważnymi sprawami, ale pozwala to zdobyć ogromne doświadczenie. Chociaż wielokrotnie są to bardzo smutne historie, to świetne jest to, że klientów traktujemy tu jak ludzi i każda wygrana sprawa o odszkodowanie to ogromna satysfakcja z udzielonej komuś pomocy. Dzięki temu widzę prawdziwy sens pracy tutaj.
Jeśli chodzi o nieco bardziej przyziemne sprawy to stres i ciężką pracę rekompensuje wysokie wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań.
Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się czy aplikować do Auxilia to niech wysyła cv od razu, bo naprawdę warto.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance