Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Dentsu Aegis Network

Marketing / Reklama / PR

O Dentsu Aegis Network

Nowoczesna agencja marketingowa Dentsu Aegis Network skupia się głównie na zintegrowanej komunikacji. Oferuje swoim klientom kompleksową obsługę, pracując na styku data science, mediów i technologii. W Polsce usługi świadczą przez dziewięć marek należących do grupy Denstu: Carat, Isobar, Lubię to, Amplifi, Hypermadia, Vizeum, iProspect, Posterscope, Amnet. Cała korporacja działa na pięciu kontynentach zatrudniając 27 tysięcy osób.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

trochę korpo, ale nie jest źle!

anonimowo
Z pracy w Dentsu Aegis Network mam praktycznie same dobre wspomnienia. Przychodząc do DAN wiedziałem, że to duża korporacja, ale atmosfera totalnie mnie zaskoczyła. Pracy było dużo, czasem bardzo, ale relacje między pracownikami były naprawdę dobre, przyjazne, żadnego wyścigu szczurów. Ludzie, którzy byli aktywni zostali zauważeni i nagradzani. Szkoleń jest mnóstwo, charakter firmy globalny, więc daje ona duże pole do rozwoju osobistego. Ogromnie ważna jest praca zespołowa i komunikacja w zespole. Mimo fajnej atmosfery wśród pracowników zmieniłbym nieco pewne ogólne sztywne korporacyjne szczególiki, ale co kto lubi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po wysłaniu CV do Dentsu Aegis Network czekało mnie wypełnienie testu online sprawdzającego mój angielski. Wynik był pozytywny więc zostałem zaproszony do siedziby firmy na spotkanie. Większość rozmowy w języku angielskim. Pytali o mnie, o motywacje do podjęcia pracy akurat u nich, o wiedzę na temat firmy. Stresik trochę był, ale to z powodu samej rozmowy, nie przez rekruterów (rekrutacje prowadzą bardzo mili ludzie). Na koniec zapytali od kiedy mogę zacząć i czy zgadzam się na podane przez nich warunki współpracy. Odpowiedź zwrotną dostałem po dwóch dniach. Ogółem wszystko w porządku.