Dentsu Aegis Network

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Dentsu Aegis Network

Nowoczesna agencja marketingowa Dentsu Aegis Network skupia się głównie na zintegrowanej komunikacji. Oferuje swoim klientom kompleksową obsługę, pracując na styku data science, mediów i technologii. W Polsce usługi świadczą przez dziewięć marek należących do grupy Denstu: Carat, Isobar, Lubię to, Amplifi, Hypermadia, Vizeum, iProspect, Posterscope, Amnet. Cała korporacja działa na pięciu kontynentach zatrudniając 27 tysięcy osób.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Jak najbardziej pozytywnie, przynajmniej w Hypermedia

2015-12-03
Programista
Pracowałem w Hypermedia, które jest częścią Dentsu. Jeśli wszędzie panuje taka atmosfera, jak tutaj, to polecam tego pracodawcę. Ze względu na wykonywaną pracę miałem elastyczne godziny i takie zadaniowe podejście, nie wiem jak jest w innych działach.

Mi podobały się projekty prowadzone dla dużych klientów, którzy dobrze wyglądają w CV. Fajnie też, że każdy pracownik dostaje prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.

Ale trochę ogólnie czuć korporacją, czasem mogliby ograniczyć takie motywacyjne rozmowy i poprawić wypłaty. Jak na taką firmę, mogłyby być zdecydowanie lepsze.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Stażystka (Praktyka/Staż)

2016-01-08
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz