Currency One

Finanse / Ekonomia, Internet / E-commerce

O Currency One

Currency One SA to firma zajmująca się wymianą walut online. Przedsiębiorstwo powstało w 2009 roku jako Walutomat, a od 2010 roku zaczął działać dodatkowo Internetowykantor.pl. Oba serwisy zostały połączone w roku 2013 - obecnie zatrudniają ponad 100 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetny pracodawca rozumiejący potrzeby pracowników

2016-04-14
anonimowo
Bardzo będę ich chwalić. Należy im się ;) Dbają o pracowników ponieważ: dobrze płacą, dbają o super atmosferę, można się wychillować w chillout roomie albo pograć w piłkarzyki w pracy, dużo benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, owoce, masaże) + umowa o pracę dla każdego.

Oprócz tego mogę jeszcze pochwalić godziny pracy, dodatkowe szkolenia, super biuro w fajnym miejscu i normalne podejście do pracowników jak do ludzi. Mam zamiar pracować jak najdłużej ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik ds. rozliczeń i administracji (Praca)

2017-02-03
Branża: Administracja biurowaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja skupiła się na jednej rozmowie. Jako takiej weryfikacji umiejętności nie było. Była wyłącznie rozmowa na ich temat. Co mam dokładnie na myśli - pytania o obsługę EXCELA i doświadczenie.

Z powodu wymagań coś w tym guście zakładałam. Więcej było rozmowy na mój temat niż informacji przekazanych od ludzi z Currency. Też więcej było o miękkich umiejętnościach niż konkretnej wiedzy albo informacjach na mój temat. Mi taki sposób rozmawiania odpowiadał. Tyle że nie wiem czy tak się powinno prowadzić rekrutacje.

Odzew po zakończeniu rekrutacji był.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz