METRO Services

Księgowość / Audyt / Podatki

O METRO Services

METRO SERVICES PL należy do METRO GROUP - jednego ze światowych liderów zajmujących się handlem detalicznym. GRUPA METRO tworzy takie marki, jak Media Markt, Saturn, Makro Cash & Carry, Real czy Redcoon. METRO SERVICES PL to centrum usług wspólnych, które świadczy przede wszystkim usługi związane z księgowością i finansami. W Polsce od 2012 roku w tej części grupy pracuje ponad 120 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla osób prosto po studiach

anonimowo
Firma dla osób bez doświadczenia prosto po studiach, które muszą gdzieś to doświadczenie zdobyć, żeby mieć coś do cv. Dorzucają bardzo dużo socjalno benefitowych dodatków typu karta zniżkowa, pakiet medyczny, dofinansowanie do karty sportowej i można też skorzystać z ubezpieczenia. Zamiast dawać tyle dodatków mogliby zwiększyć wynagrodzenia to chyba ważniejsze dla ludzi niż benefity.

Co do firmy to uznaje ich za fajnego pracodawcę pomijając kwestie finansowe. Przez te benefity widać, że się starają. W pracy panowała miła przyjazna atmosfera, ludzie się lubili i to było czuć. Praca nie wpływała na życie prywatne to znaczy nie wymagali siedzenia po godzinach. Było ogółem dobrze tylko wyższe pensje by się zdały.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Specialist (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: SzczecinTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jedyne co było wiadomo od początku że zechcą zapewne porozmawiać po niemiecku albo w inny sposób zweryfikować czy zna się język. Innych rzeczy za bardzo nie zakładam i się nie spodziewam jak idę na rozmowę. Tu nigdy nic nie wiadomo

Firma podeszła do rekrutacji standardowo pytania dotyczyły zainteresowania księgowością, umiejętności, motywacji... Nie zaskoczyli mnie powiem szczerze. Bardzo sobie cenię jak można zadać własne pytania jest przewidziany na to czas i tu był. I dobrze się czuję jak na rozmowie nie ma presji ani stresującej atmosfery czego tu też nie było.