METRO Services

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O METRO Services

METRO SERVICES PL należy do METRO GROUP - jednego ze światowych liderów zajmujących się handlem detalicznym. GRUPA METRO tworzy takie marki, jak Media Markt, Saturn, Makro Cash & Carry, Real czy Redcoon. METRO SERVICES PL to centrum usług wspólnych, które świadczy przede wszystkim usługi związane z księgowością i finansami. W Polsce od 2012 roku w tej części grupy pracuje ponad 120 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Dla osób prosto po studiach

2016-08-24
anonimowo
Firma dla osób bez doświadczenia prosto po studiach, które muszą gdzieś to doświadczenie zdobyć, żeby mieć coś do cv. Dorzucają bardzo dużo socjalno benefitowych dodatków typu karta zniżkowa, pakiet medyczny, dofinansowanie do karty sportowej i można też skorzystać z ubezpieczenia. Zamiast dawać tyle dodatków mogliby zwiększyć wynagrodzenia to chyba ważniejsze dla ludzi niż benefity.

Co do firmy to uznaje ich za fajnego pracodawcę pomijając kwestie finansowe. Przez te benefity widać, że się starają. W pracy panowała miła przyjazna atmosfera, ludzie się lubili i to było czuć. Praca nie wpływała na życie prywatne to znaczy nie wymagali siedzenia po godzinach. Było ogółem dobrze tylko wyższe pensje by się zdały.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Junior Specialist (Praca)

2017-03-21
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: SzczecinTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz