Pronar

Przemysł / Produkcja

O Pronar

Pronar to działająca od 1988 roku firma zajmująca się produkcją i sprzedażą maszyn i urządzeń dla branży rolniczej, transportowej oraz dla usług komunalnych. Obecnie przedsiębiorstwo zarządza 6 fabrykami, w których zatrudnia około 2 tysięcy pracowników. Pronar prowadzi eksport swoich wyrobów do 60 krajów na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pozwala na rozwój pracowników

2016-07-12
Specjalista ds. handlu
Pozwalają się pracownikom rozwijać tylko nie awansować i za mało płacą tym z doświadczeniem. Ludzie mimo tego, że zatrudnienie jest stabilne po pewnym czasie zaczynają szukać czegoś innego.

A ludzie tam byli bardzo fajni i ogarnięci. Pasowało mi tam jeszcze to, w jakich godzinach się pracowało i w jakiej atmosferze. I to ile szkoleń robili, z których można było korzystać. Przynajmniej poza samym doświadczeniem i to się przydawało na przyszłość.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Przedstawiciel Handlowy (Praca)

  2017-02-04
  Branża: SprzedażMiejsce: NarewTermin rozmowy: 12.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja składała się dosłownie z jednego etapu. Przesłania dokumentów nie ma co liczyć do rekrutacji jak dla mnie. Rozmowa w porządku cały czas na temat, mało tych miękkich wstawek. Wszystko wokół doświadczenia zawodowego - a gdzie, a co robiłeś, a jak ci się podobało, a czemu nie pracujesz.

  Informacje na temat firmy, zasad działania, zakresu obowiązków przedstawiciela przedstawili sami. Była chwila na zadanie swoich pytań jak się jakieś miało. O rzeczach oczywistych typu pytania o dyspozycyjność czy finanse chyba nie mam co pytać. To jest wszędzie tak samo.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz