Pronar

Przemysł / Produkcja

O Pronar

Pronar to działająca od 1988 roku firma zajmująca się produkcją i sprzedażą maszyn i urządzeń dla branży rolniczej, transportowej oraz dla usług komunalnych. Obecnie przedsiębiorstwo zarządza 6 fabrykami, w których zatrudnia około 2 tysięcy pracowników. Pronar prowadzi eksport swoich wyrobów do 60 krajów na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pozwala na rozwój pracowników

Specjalista ds. handlu
Pozwalają się pracownikom rozwijać tylko nie awansować i za mało płacą tym z doświadczeniem. Ludzie mimo tego, że zatrudnienie jest stabilne po pewnym czasie zaczynają szukać czegoś innego.

A ludzie tam byli bardzo fajni i ogarnięci. Pasowało mi tam jeszcze to, w jakich godzinach się pracowało i w jakiej atmosferze. I to ile szkoleń robili, z których można było korzystać. Przynajmniej poza samym doświadczeniem i to się przydawało na przyszłość.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Przedstawiciel Handlowy (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: NarewTermin rozmowy: 12.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja składała się dosłownie z jednego etapu. Przesłania dokumentów nie ma co liczyć do rekrutacji jak dla mnie. Rozmowa w porządku cały czas na temat, mało tych miękkich wstawek. Wszystko wokół doświadczenia zawodowego - a gdzie, a co robiłeś, a jak ci się podobało, a czemu nie pracujesz.

  Informacje na temat firmy, zasad działania, zakresu obowiązków przedstawiciela przedstawili sami. Była chwila na zadanie swoich pytań jak się jakieś miało. O rzeczach oczywistych typu pytania o dyspozycyjność czy finanse chyba nie mam co pytać. To jest wszędzie tak samo.