BURY Sp. z o.o.

Nowe technologie / IT, Przemysł / Produkcja, Motoryzacja

O BURY Sp. z o.o.

Firma BURY Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku światowym, zaliczaną do wiodących producentów zaawansowanych systemów informacyjno-komunikacyjnych oraz systemów łączności dla branży Automotive.

Znajduje się w pierwszej trójce dużych firm wyróżniających się najwyższą dynamiką wzrostu w województwie podkarpackim (nagroda „Diamenty Forbesa 2017”).

Bazując na wysoce rozwiniętych technologiach produkuje i promuje innowacyjne urządzenia multimedialne. Szeroki zakres kompetencji jest jednym z ważniejszych aspektów wpływających na naszą przewagę wobec konkurencji.

W całej grupie obecnie zatrudniamy blisko 1700 pracowników. Liczba ta pozwala zaliczać Bury Sp. z o. o. do najpoważniejszych pracodawców na terenie mieleckiej SSE.

O dzisiejszych perspektywach rozwoju firmy Bury Sp. z o. o. decydują oprócz niewątpliwie sprawnej, dobrze wykształconej i wyselekcjonowanej kadry - jakość produktu i kontrakty z wiodącymi klientami w branży Automotive. Nasza firma z powodzeniem kooperuje z takimi gigantami tej branży jak Volkswagen, Audi, Daimler Benz, BMW, Porsche, Bentley, Skoda, Seat, General Motors dla których rozwijamy, produkujemy i dostarczamy zaawansowane systemy informacyjno – komunikacyjne i łączności.

Prace badawcze we współpracy z ośrodkami naukowymi i laboratoriami w kraju i za granicą, osiągnięcia na polu współczesnych technologii i konstrukcji branżowej dają perspektywę dynamicznego progresu Firmy oferując atrakcyjne miejsca pracy.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dostajesz to, na co zapracujesz

2016-05-01
anonimowo
To taka typowa firma, która da ci tyle ile wypracujesz. Możliwości rozwoju są fajne i można sporo osiągnąć, ale to kwestia tego, że sam się przykładasz i wykazujesz inicjatywę. Bo nikt nie wyciągnie cię za uszy do podwyżki czy awansu, musisz zawalczyć sam, ale się da i się przede wszystkim opłaca.

Moi współpracownicy jak najbardziej w porządku, dobrze mi się z nimi pracowało, szefowie też dawali radę, zawsze każdy miał jasno powiedziane co robić i nie było chaosu w firmie.

Pieniądze dobre, jak na tę branżę i tyle.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Konstruktor (Praca)

  2016-12-29
  Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: MielecTermin rozmowy: 10.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Najlepiej to mi ta rekrutacja nie poszła... Nawet nie dotarłem na jako taką rozmowę kwalifikacyjną tylko miałem rozmowę telefoniczną. Piszę, bo może komuś to pomoże jak będzie lepiej psychicznie przygotowany na tą rozmowę niż ja.

  Ta rozmowa telefoniczna jak dla mnie trwała długo. W trakcie miałem powiedzieć jakie mam umiejętności i oczekiwania. Odpowiedzieć na pytania po angielsku co zresztą chyba mnie pogrążyło. Powiedzieć jakie mam wykształcenie i ile mam okresu wypowiedzenia z obecnej firmy.

  Najgorszy ten angielski, bo niby luźna rozmowa a można na tym źle wypaść. Ja się stresowałem, ale radzę jak najmniej się stresować, bo jest jeszcze gorzej.