BD

Farmaceutyka / Medycyna

O BD

BD (Becton Dickinson) jest czołową firmą na światowym rynku technologii medycznych, która rozwija, wytwarza i sprzedaje wyroby medyczne, systemy aparatów i odczynniki. Spółka działa na rzecz poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. BD koncentruje się na doskonaleniu systemów podaży leków, zwiększaniu jakości i szybkości diagnozowania chorób zakaźnych i nowotworów oraz wspomaganiu badań, odkryć i produkcji nowych leków i szczepionek. Potencjał BD odgrywa zasadniczą rolę w zwalczaniu wielu najbardziej uporczywych chorób na świecie. Firma BD z siedzibą główną we Franklin Lakes, New Jersey, założona w 1897 r. zatrudnia około 30 000 osób w ponad 50 krajach na całym świecie. Spółka obsługuje placówki opieki zdrowotnej, badaczy z dziedziny life science, laboratoria kliniczne, przemysł farmaceutyczny i społeczeństwo. 

Pierwszy oddział BD Polska powstał w 1996 roku w Warszawie, gdzie zatrudnia obecnie 60 osób w dziale sprzedaży, marketingu, administracji, serwisu technicznego i obsługi klienta.

W lutym 2013 roku polski oddział powiększył się o Centrum Usług Wspólnych - Shared Service Center we Wrocławiu, które współpracuje z jednostkami BD w całej Europie. Obecnie we Wrocławiu zatrudnione jest około 350 osób, które obsługują klientów i dostawców w wielu językach. Nieustannie poszukujemy pracowników do działu Finansów, Zakupów, Obsługi Klienta, HR, a także Zarządzania Projektami.

W celu zapewnienia jak najlepszych warunków pracy, Centrum Usług Wspólnych zmieniło swoją siedzibę wiosną tego roku na Wrocławski Business Garden przy ul. Legnickiej, jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji biznesu na mapie stolicy Dolnego Śląska.

Becton Dickinson lokuje swoje biura w najwyższej jakości nowoczesnych obiektach, które stanowią otoczenie sprzyjające rozwojowi pasji i budowaniu zaangażowania naszych pracowników. W odpowiedzi na potrzeby biznesu zdecydowano o konsolidacji dwóch dotychczasowych biur w Business Garden przy ul. Legnickiej. Nową lokalizację wyposażono w nowoczesny sprzęt, strefy wypoczynku, a także salę do zajęć sportowych. Zmiana siedziby będzie w jeszcze większym stopniu sprzyjać umacnianiu pozycji wrocławskiej jednostki jako światowej klasy centrum usług, zapewniającego przyjazne środowisko pracy dla naszego zespołu.


 Rodzaj zatrudnienia: praca, staż

Działy: HR, Payroll, Procurement, Finance, Master Data, Project Management, Customer Complaint, eCommerce

Miejsca pracy: Wrocław 

Preferowani kandydaci: absolwenci 

Kierunki studiów, stopień ukończenia: preferowane filologiczne, ekonomiczne, IT

CV: Tak

List motywacyjny: Tak

Rozmowa kwalifikacyjna: Tak 

Assesment Center: Nie

Aktualne oferty pracy: http://www.bd.com/pl-pl/about-bd/careers

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne warunki współpracy

anonimowo
Firma jest bardzo nastawiona na pracownika. Co prawda wypłaty by mogły być wyższe, a negocjowanie podwyżki nie ma większego sensu, a szkoda… Ale do pensji jest sporo benefitów, darmowe lunche, jakieś vouchery itp rzeczy.

Ludzie w pracy są wspaniali, firma dzięki kadrze zarządzającej funkcjonuje dobrze i sprawnie więc tutaj nie mam zastrzeżeń.

A moja praca? Jest ciekawa i pełna wyzwań ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Project Manager (Praca)

Branża: Zarządzanie projektemMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa kwalifikacyjna była podzielona na trzy części. Weryfikacja wiedzy merytorycznej, część prowadzona przez HR i część po angielsku. W trakcie części pierwszej pytali mnie o wcześniejsze projekty, które prowadziłam, o studia, o certyfikaty, które miałam opisane w CV i o znajomość konkretnych programów (Office, MS Project, MS Access, VB, SharePoint i coś jeszcze, ale nie pamiętam).

Część druga to HR, czyli pytania dlaczego do nas, co wiesz o firmie, wymień swoje najważniejsze wady i zalety. Każdy, kto był chociaż na jednej rozmowie kwalifikacyjnej z przedstawicielem HR, wie o co chodzi.

Część trzecia, czyli rozmowa po angielsku była pół na pół. Dwa czy trzy pytanka o poprzednie stanowiska i drugie tyle na zasadzie z jakich swoich osiągnięć jesteś dumna.