Trenkwalder

Human Resources

O Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.


Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.


W  Polsce mamy 47 biur regionalnych między innymi w Katowicach, Warszawie i Krakowie. W każdym z naszych oddziałów kandydaci mogą dowiedzieć się o prowadzonych rekrutacjach, znaleźć ciekawe oferty pracy i uzyskać informacje o tym jak rozwinąć swoją karierę zawodową.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Może być albo musi być

anonimowo
Dla mnie? Średniak, więc może być albo musi być jak nie ma się szansy na znalezienie alternatywy. Nie ma jednej rzeczy, która by "powalała" swoją jakością. Najlepsza z tego wszystkiego jest atmosfera, która bardziej zależy od zatrudnionych ludzi niż od firmy samej w sobie.

Pieniądze, droga rozwoju bardzo średnie, stresu i pracy bardzo dużo. Jak się ktoś decyduje to powinien to wiedzieć
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance