Mirbud

Nieruchomości / Budownictwo

O Mirbud

MIRBUD S.A. to firma działająca w sektorze budowniczym. Oferuje kompleksową obsługę w zakresie budownictwa: przemysłowego, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowego oraz mieszkaniowego.

Firma ma za sobą ponad 25 lat doświadczenia w branży i cieszy się zaufaniem klientów. Na chwilę obecną zatrudnia około 300 pracowników, głównie wykwalifikowanych inżynierów.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre warunki, uczciwy pracodawca

anonimowo
Cenię sobie tę firmę głównie ze względu na zdobyte doświadczenie. Chłopak po studiach, taki jak ja, miał szansę nauczyć się w praktyce tego, co znał w teorii. Bardzo dobrze mi się tam pracowało i chwalę sobie tego pracodawcę do tej pory. Nabyłem umiejętności, które później też okazały się pomocne. Cóż, nasze drogi się rozeszły, tak to już bywa, ale to nie ze względu na oferowane przez pracodawcę warunki. Pod tym względem było nieźle, wypłata bez szału, ale dobra i na czas, trochę nadgodzin, ale płatne, do tego fajni ludzie i ciekawe zadania.

Do większych minusów zaliczyłbym właśnie te nadgodziny, bywały tygodnie, kiedy codziennie coś wypadało. Fakt, płacili za to więcej, ale do żony ten argument niekoniecznie przemawiał ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje